Ir vērts apmeklēt Evas Miglinieces izstādi "Mīļais bērns" Jūrmalā

2012. gada 26. augustā Jūrmalas pilsētas muzejā (Tirgoņu iela 29, Majori) tika atklāta Evas Miglinieces izstāde "Mīļais bērns".

Šajā izstādē ir iespēja apskatīt Evas Miglinieces veidotās gleznas akrila un eļļas tehnikās, kā arī tekstila darbus. Par izstādi māksliniece stāsta: "Radot darbus šai izstādei, man bija iespēja atcerēties savu bērnību un ļaut savam "iekšējam bērnam" priecāties par to, ko es gleznoju, ļaujot sev šādos brīžos būt bērnišķīgai un no sirds priecāties par visu skaisto, kas ir šajā pasaulē".

Eva Migliniece dzimusi un augusi Rīgā, taču vasaras pavadītas pie vecvecākiem Mellužos. Mācījusies Jaņa Rozentāla Rīgas Mākslas vidusskolā, 1997. gadā absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas nodaļu. Septiņus gadus strādājusi Kandavas mākslas skolā par pedagogu, bet strādājot Slokas pansionātā tapuši deviņi sienu gleznojumi. Sākot ar 1997. gadu Eva Migliniece regulāri piedalās dažādās izstādēs, no kurām 10 ir bijušas personālizstādes. Patreiz māksliniece glezno eļļas un akrila tehnikā, patīk ziedi, klusā daba, ainavas un fantāziju gleznojumi – sieviešu tēli. Patīk rokdarbi – tamborēšana, šūšana, kā arī fotografēt. Dubultu galerijā Evai Migliniecei kopā ar meitām Aneti un Denīzi bijusi pirmā foto izstāde "Trīs izpausmes".

Evas Miglinieces izstāde "Mīļais bērns" Jūrmalas pilsētas muzejā būs skatāma līdz 16. septembrim.

Vairāk informācijas par pasākumiem Jūrmalā interneta vietnē www.jurmala.lv

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Naktsmītnes Tavām brīvdienām EnterGauja
Gaujas Nacionālajā parkā: no dabas ieskautiem kempingiem līdz brīvdienu mājām, no elegantām viesnīcām līdz karaliskām pilīm, muižām | Skatīt vairāk
Latvija
Latvijas labumi - ābolu sidrs un steiks! Lauku Ceļotājs
Aicinām - ceturtdien, 12. jūnijā no plkst. 14.00 līdz 19.00, garšu ballīte Āgenskalna tirgū! | Skatīt vairāk
Ģimeniskas brīvdienas Bauskas novadā Bauskas TIC
Laiks doties 𝐠̧𝐢𝐦𝐞𝐧𝐢𝐬𝐤𝐚̄ 𝐩𝐢𝐞𝐝𝐳𝐢̄𝐯𝐨𝐣𝐮𝐦𝐚̄ 𝐮𝐳 𝐁𝐚𝐮𝐬𝐤𝐚𝐬 | Skatīt vairāk
Dzīvās mūzikas ceturtdiena Mārupes Hercogā Hercogs Mārupe
Katru ceturtdienu plkst.19.00 Hercoga terasē dzīvās mūzikas koncerti. Rezervē galdiņu pa tel.29106538! Piedāvājumā arī svaigas austeres! | Skatīt vairāk
15 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.59634399sec.