Tūrisma informāciju Jelgavā sniegs līdz pulksten 22

No 2013. gada 1. maija Jelgavas reģionālais tūrisma centrs un Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornis sāks strādāt pēc vasaras darba laika. Vasaras sezonā tūrisma informācija Jelgavā tiks sniegta septiņas dienas nedēļā, turklāt sešas no tām – līdz pat pulksten 22:00.

No 1. maija līdz 30. septembrim tūrisma informācijas centrs (atrodas Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa 1.stāvā) darba dienās būs atvērts no pulksten 9:00 līdz 22:00, sestdienās no pulksten 10:00 līdz 22:00, savukārt svētdienās no pl.10:00 līdz 18:00. Šajā laikā ikviens interesents varēs saņemt sev nepieciešamo informāciju par tūrisma un atpūtas iespējām Jelgavā, Jelgavas novadā un Ozolnieku novadā, iegūt informatīvos materiālus - brošūras, bukletus, kartes, ceļvežus - par Jelgavu un apkārtni, Zemgali, Latviju, kā arī iegādāties vietējos suvenīrus.

Vasaras sezonā ilgāk atvērts būs arī Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornis, turklāt vēstures ekspozīcijas, skatu laukums un izstāžu zāle apmeklētājiem būs pieejami visas septiņas dienas nedēļā.

Vairāk informācijas interneta vietnē www.tornis.jelgava.lv

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Smukums Tukuma apkārtnes dārzos. Tukuma TIC
Tukuma pusē dārzu ir ne viens vien – gan rožu dārzs, gan peoniju dārzi, īrisu un košumdārzi. Čadīgākie saimnieki atver savu dārzu vārtus | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.06.2025 - 24.06.2025 Vasaras brīvdienu ceļvedis Ziemeļlatgalē Balvu TIC
Norises un īpašie piedāvājumi tūrisma uzņēmumos un apskates vietās no 21. līdz 24.jūnijam Balvu novadā. | Skatīt vairāk
Rožu ziedēšana Rundāles pils franču dārzā Bauskas TIC
Apmeklē Rundāles pils franču dārzu krāšņākajā rožu ziedēšanas laikā! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.06.2025 - 23.06.2025 Jāņu laiks Tukuma pusē. Tukuma TIC
Tukuma novads aicina ikvienu uz aizraujošiem pirmssvētku pasākumiem, kas ienesīs īstu svētku noskaņu. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.52822518sec.