Muzeju naktī Jelgavā notiks orientēšanās sacensības

Šogad Muzeju naktī, 17. maijā, Jelgavas reģionālais tūrisma centrs aicina piedalīties nakts orientēšanās sacensībās pa Jelgavu "Ir sarkans, bet nav dzintars". Sacensības būs iespēja interesanti un azartiski pavadīt Muzeju nakti, pārbaudīt savu asprātību, izpildot dažādus uzdevumus, kā arī radoši izpausties.

Šogad pirmo reizi Jelgavā Muzeju nakts ietvaros tiek organizētas nakts orientēšanās sacensības, kuru laikā katrai komandai būs jāizpilda sacensību uzdevums - apmeklējot dažādus pilsētas objektus, pareizi jāatbild uz darba lapā uzdotajiem jautājumiem. Saskaņā ar Muzeju nakts 2014.gada tēmu "Sarkanā krāsa – dzintars", katrai komandai ieteicams ierasties tēmai atbilstošā vizuālā noformējumā, kā arī jāierodas labā garastāvoklī, ar sagatavotām balss saitēm un radošu garu.

Orientēšanās sacensībām aicinātas pieteikties velosipēdu un kājāmgājēju komandas (2 – 5 cilvēki komandā). Komandu pulcēšanās un reģistrēšanās sacensībām notiks 17. maijā no pulksten 19:00 Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas torņa pagalmā, bet pulksten 20:00 tiks dots starts sacensībām. Uzvarētāju apbalvošana notiks pusnaktī Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī. Sacensību uzvarētāji tiks noteikti trīs nominācijās:

"Skrien kā vējš" - komanda ar ātrāko finiša laiku;

"Ar lupu un putekļu slotiņu" - visprecīzākās un pilnīgākās atbildes;

"Sarkanais dzintars" - komanda ar oriģinālāko un tematam atbilstošāko noformējumu.

Dalība sacensībās ir bez maksas, bet ar iepriekšēju pieteikšanos Jelgavas reģionālajā tūrisma centrā līdz 16. maija pulksten 14:00. Pieteikt komandu sacensībām iespējams pa e-pastu [email protected], norādot "Pieteikšanās orientēšanās sacensībām", pa telefonu 63005447 vai personīgi, ierodoties Jelgavas tūrisma informācijas centrā (Jelgavas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī, Akadēmijas ielā 1). Piesakot komandu sacensībām, jānorāda komandas nosaukums, dalībnieku skaits, dalībnieku vārdi un uzvārdi, kontaktpersonas e-pasts un mobilā tālruņa numurs.

Ar sacensību nolikumu var iepazīties interneta mājas lapā www.visit.jelgava.lv vai klātienē Jelgavas tūrisma informācijas centrā.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Pasākumi Zemgalē Zemgales Tūrisma asociācija
Ieplāno viesošanos Zemgalē, apmeklē pasākumus! | Skatīt vairāk
Latvija
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.06.2025 - 21.06.2025 Saulgriežu STIRNU BUKS Tukuma TIC
Abavas senlejas dabas parkā, sprigani un lecīgi kopā izbaudītu šī gada visgarāko dienu, bet novakarē kopīgu veiktu Uguns aizdegšanas rituālu. | Skatīt vairāk
Ieelpo pavasari Pastaru vējdzirnavās Preiļu novada TIC
Pastaru vējdzirnavas ir vienīgās Latvijā rekonstruētās holandiešu tipa dzirnavas ar grozāmo vējtveres mehānismu. | Skatīt vairāk
Pavasaris Salmeja ezera skatu tornī Preiļu novada TIC
Salmeja ezera skatu tornis pavasarī vilina apmeklētājus ar elpu aizraujošu ainavu un dabas plaukstošo skaistumu. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.402071sec.