Jauni TAVA videoklipi iepazīstina ar Latvijas novadiem

Izveidoti pieci daudzkrāsaini videoklipi, katram novadam – savs, bet viens simboliski aptver visu mūsu valsti.

Videoklipi jeb videostāsti izveidoti, sākotnēji meklējot risinājumu, kā koncentrētā veidā, spilgtā vizuālā valodā uzrunāt Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē ārvalstu viesus un radīt viņiem priekšstatu par Latviju kā pievilcīgu tūrisma galamērķi. Tagad videoklipus ar nacionālo tūrisma devīzi ''Latvia. Best Enjoyed Slowly'' (Izbaudi Latviju nesteidzoties!) var noskatīties Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, kur Briseles politiķiem un ierēdņiem, ārvalstu žurnālistiem un citiem prezidentūras viesiem tie noder par savdabīgu mūsu valsts vizītkarti.

Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA) tūrisma mārketinga speciāliste Liene Pīpkalēja stāsta: ''Jaunajās īsfilmās izmantoti materiāli no TAVA videofilmu krātuves. Taču šai reizē videostāsts veidots īss un ļoti koncentrēts, lai paplašinātu lietošanas iespējas. Klipu montāžas pamatā ir ideja par piecām maņām, kas ļauj atklāt katra novada burvību. Tā tiek radīts priekšstats ne tikai par mūsu zemes skaistumu, ko var aptvert ar acīm, bet arī pastāstot par tās smaržām, skaņām, garšu un faktūru.''

Jaunie videoklipi jau tika demonstrēti nule kā aizritējušajās starptautiskajās nozares izstādēs – ''Vakantiebeurs'' Nīderlandes pilsētā Utrehtā un ''Matka'' Somijas galvaspilsētā Helsinkos mūsu valsts nacionālajā stendā, un tie tiks izrādīti dažādos mārketinga pasākumos arī turpmāk.

Liene Pīpkalēja uzsver: ''Populārais teiciens – labāk vienreiz redzēt nekā simtreiz dzirdēt! -mūsdienās ir daudz aktuālāks, nekā bijis jebkad agrāk. Pieci jaunie videoklipi ir lielisks mārketinga līdzeklis, kas lieti noderēs dažādos nozares publicitātes pasākumos.”

Nozarē strādājošie tiek aicināti TAVA mājaslapā www.tava.gov.lv/lv/latvijas-regionu-video brīvi lejupielādēt jaunos videoklipus, lai popularizētu Latvijas tūrismu un tā piedāvājumu.

Videoklipi tapuši TAVA sadarbībā ar uzņēmumu  ''Magnafield''. Šobrīd tie ieskaņoti angļu valodā, bet būs arī titri latviešu, vācu un krievu valodā.

Novadu videoklipi izveidoti ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
 "Īsa pamācība mīlēšnā" Tukuma TIC
Jaunpils parka estrādē skatītājiem būs iespēja baudīt teatrālu, dzīvespriecīgu un labdabīgi ironisku uzvedumu. | Skatīt vairāk
Latvija
Naktsmītnes Tavām brīvdienām EnterGauja
Gaujas Nacionālajā parkā: no dabas ieskautiem kempingiem līdz brīvdienu mājām, no elegantām viesnīcām līdz karaliskām pilīm, muižām | Skatīt vairāk
Dārza svētki Jaunmoku pilī Tukuma TIC
Kā ik gadu - košs, ziedošs, idillisks vasaras pilnbrieds! Amatnieku tirdziņš, koncerts, ekskursijas. Tas viss Jaunmoku pilī! | Skatīt vairāk
Brīvdabas koncerti Kāla ezera krastā Madonas TIC
Heisā hopsā, esam sarūpējuši vasarai piecus - absolūti kapitālus koncertus. Tiekamies ezera krastā pie Madonas! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.35568309sec.