Jūrmala aicina uz vasaras saulgriežu svinībām

Jau par tradīciju Jūrmalā ir kļuvis īpaši godināt vasaras saulgriežus. Laiku, kad dienas gaismu baudām krietni ilgāk nekā tumšās nakts stundas. Šogad Jūrmala aicina baudīt Līgo nakti pašā jūras krastā, neiztrūkstošs, protams, būs alus, siers un ugunskuri. Būs liela svētku skatuve. Līgotājus Jāņu naktī Jūrmalā sagaida izmeklēta programma gan koncerta, gan balles daļā.

2015. gada 23.jūnijā līgot Dzintaru pludmalē varēs no plkst. 20.00 svētku koncertā, kurā  ar speciāli veidotu programmu uzstāsies Jūrmalas deju kolektīvi, īpašais Saulgriežu koris, Latvian Voices un solisti: Kristīne Kārkle Puriņa, Krišjānis Norvelis, Anta Eņģele un Gints Smukais. Iedegsim lielus ugunskurus, uguns ir viens no centrālajiem saulgriežu simboliem.

Lustīga līgošana turpināsies no plkst. 23.00 - 4.00. Vakara otrajā daļā varēsim izdejoties, jo skanēs dažādu laiku latviešu estrādes mūzika, leģendāri skaņdarbi, īpaši trīsdesmito, septiņdesmito un astoņdesmito gadu melodijas. Balli pavadīs īpašais vasaras saulgriežu orķestris Madara Kalniņa vadībā. Ballē piedalīsies Trio Limonāde,  Zane Dombrovska, Vineta Elksne, Elza Rozentāle, Ingus Pētersons, Nauris Puntulis, Žoržs Siksna, Edijs Šnipke un Juris Jope.

Katrs darbs un programma ir izmeklēta, un tos izpildīs gan operas, gan estrādes solisti, būs kori un deju kolektīvi, kopumā pāris simti dalībnieku.

Vasaras saulgrieži, zāļu diena, ir viskrāšņākais laiks, kad viss zied, saule ir visaugstāk, daba ir pilnbriedā un enerģijas visvairāk, aicinām ikvienu tieši šādās noskaņās sagaidīt Jāņu nakts rītu Jūrmalā!

Ieeja pasākumos bez maksas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Izstādes jūnijā Tukuma novadā Tukuma TIC
Izstāžu košums visā novadā vienā apkopojumā. | Skatīt vairāk
Latvija
Izzini maršrutu: Bauska-Mežotne-Code Bauskas TIC
Šajā maršrutā ikvienam ir iespēja iepazīt gan senatnīgus parkus, gan baudīt mākslas un kultūras piedzīvojumus, kā arī aktīvi pavadīt laiku dabā. | Skatīt vairāk
Pasākumi Zemgalē Zemgales Tūrisma asociācija
Ieplāno viesošanos Zemgalē, apmeklē pasākumus! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.06.2025 - 14.06.2025 Divu dienu pārgājiens pa 57. paralēli! Madonas TIC
14., 15. jūnijā aicinām izbaudīt Vidzemes augstienes pakalnus, Lubāna līdzenumu un viesmīlīgos saimniekus vienā pārgājienā Cesvaine-Līgo-Lubāna. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.23064804sec.