Kino, specefekti un kauju imitācija kinopilsētā Cinevilla

2015. gada 11. jūlijā kinopilsētā Cinevilla ikvienu apmeklētāju gaida piedzīvojumu pilna diena. Jau no plkst. 11 varēs vērot 1918. gada brīvības cīņu kauju imitācijas mēģinājumu, bet plkst. 13 norisināsies pats uzvedums, kurā piedalīsies aptuveni 70 cīnītāji, savukārt plkst. 16 līdzīgā imitācijā tiks atainotas 1944. gada aizsardzības kaujas Kurzemē, kurās piedalīsies aptuveni 120 dalībnieki. Abas kauju imitācijas norisināsies Lielpilsētas daļā, apmeklētājiem būs iespēja vērot, filmēt un fotografēt. Pasākumu organizē biedrība "Latviešu karavīrs", kauju rekonstrukcijās piedalīsies arī rekonstrukcijas viesi no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas, kas papildinās tehnisko nodrošinājumu un specefektu - kaujas ainu izveidi, lai skatītājiem tas paliktu atmiņā kā neaizmirstams piedzīvojums.

Abu kauju starplaikos paredzēta militāras tehnikas, II Pasaules kara vieglo un smago transportlīdzekļu, un ieroču ekspozīcijas apskate, 20.gs. perioda karavīru formas tērpu ar uzkabi un ieročiem uzlaikošana, par atsevišķu samaksu iespēja izšaut no dažādu veidu salūtieročiem.

Visas dienas garumā kinopilsētas Cinevilla apmeklētājiem būs iespēja piedalīties piedzīvojumā "Rīgas Sargu izaicinājums", kurā paredzēta aktīva darbība ģimenēm, draugu lokam, kompānijām. Leģendas kontrolpunkti ar tehnisko nodrošinājumu un instruktoru klātbūtni būs izvietoti dažādos Cinevillas brīvdabas objektos. Būs iespēja piedzīvot gan "Safari braucienu", gan "Piedzīvojumu pie Zvejnieka dēla", "Izpletņa vilkšanu", "Dūmu vagona piedzīvojumu", "Rīgas Sargu šautuvi" un " Zirnekļa cilvēka piedzīvojumu".

Visas dienas garumā Mazpilsētas daļā darbosies Cinevillas krodziņš, brīvdabas bērnu laukums un tirdziņš ar lauku labumiem un našķiem.

Uz tikšanos kinopilsētā Cinevilla jau 11. jūlijā, kur katrs aicināts aktīvi izbaudīt kino aizkulišu dzīvi un saprast, ka būt aktierim nav viegli, bet ir interesanti!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.05.2025 - 13.06.2025 Iedvesmojies laivošanas maršrutiem Bauskas TIC
Popularitāti gūst laivošana pa Bauskas novada upēm kā Mēmele, Mūsa un Lielupe, arī atsevišķi Iecavas, Īslīces un Misas upes posmi | Skatīt vairāk
Latvija
"Muzeju nakts 2025" Preiļu novadā Preiļu novada TIC
Šogad Preiļu novadu akcijā pārstāvēs 5 dalībnieki - Raiņa muzejs "Jasmuiža", Preiļu vēstures un lietišķās mākslas muzejs, Vārkavas | Skatīt vairāk
Latvijas labumi - ābolu sidrs un steiks! Lauku Ceļotājs
Aicinām - ceturtdien, 12. jūnijā no plkst. 14.00 līdz 19.00, garšu ballīte Āgenskalna tirgū! | Skatīt vairāk
Dzīvās mūzikas ceturtdiena Mārupes Hercogā Hercogs Mārupe
Katru ceturtdienu plkst.19.00 Hercoga terasē dzīvās mūzikas koncerti. Rezervē galdiņu pa tel.29106538! Piedāvājumā arī svaigas austeres! | Skatīt vairāk
15 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.78836298sec.