Ielūdz uz Sidra tirgu Kalnciema kvartālā, Rīgā

Pirmo reizi šeit 2024. gada 25. maijā varēs nobaudīt tik plašu īsto ābolu jeb amata (craft) sidru klāstu un izvēlēties savu iecienītāko.

Desmit Latvijas sidrdari stāstīs, rādīs, dos nogaršot un tirgos savus labākos sidrus. Nobaudāmi būs gan saldie, gan pussaldie, gan sausie, gan bezalkoholiskie sidri, gan sidri ar dažādām papildu garšām – upeņu, apiņu, aroniju un citām.

Sidrus, kas darīti no Latvijas ābeļdārzu āboliem, tirgos sidra darītava Abuls, Herbsts, Mūrbūdu sidrs, Mr. Plūme sidra darītava, Sabiles Sidrs, Abavas vīna darītava, Turkalnes muiža, vīna darītava Lauskis, SIA Pienjāņi un Ezera sidrs. Īpašie viesi – Jaanihanso ciderhouse un Tori Siidritalu no Igaunijas.

Programma:

Plkst. 11:00  sidra draugus un interesentus uzrunās sidrdaris un vīndaris Mārtiņš Barkāns (Abavas vīna darītava) un Gabe Cook, neatkarīgs pasaules mēroga sidra eksperts ar 15 gadu pieredzi no Apvienotās Karalistes, sidra zinātāju pasaulē pazīstams kā “Sidrologs”.  

Plkst. 12:00-12:30 Kalnciema kvartāla tirgus laukumā notiks Latvijas sidru degustācija un balsojums. Šajā pusstundā ikviens varēs nogaršot vienu no katra ražotāja sidriem un nobalsot par savu mīļāko Latvijas ābolu sidru.

Plkst. 12:30 uzreiz pēc degustācijas notiks izloze ar dzirkstošām balvām.

Aktuālajai informācijai par pasākumu aicinām sekot līdzi Facebook: https://fb.me/e/3GgtfkeuD

Šajā vasarā visi sidrdari gaida ciemos arī savās saimniecībās – izstaigāt ābeļdārzus, apskatīt sidra ražošanas procesu, nogaršot dzērienu, uzklausīt aizraujošos sidra stāstus un uzzināt, kā atrast un izvēlēties īsto sidru veikalu plauktos. Brauciet ciemos, lai lauztu mītus par sidru kā lipīgi saldu, no koncentrāta ražotu limonādi, un atklātu īstā sidra jautro, dzirkstošo un daudzveidīgo dabu! http://celotajs.lv/sidracels

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ieelpo pavasari Kristus Karaļa kalnā Preiļu novada TIC
Vairāk nekā 220 koka skulptūras, kas attēlo Bībeles tēlus un ainas, harmoniski iekļaujas apmēram 20 hektāru plašā ainavā kopā ar dārziem un | Skatīt vairāk
Latvija
Pasākumi Zemgalē Zemgales Tūrisma asociācija
Ieplāno viesošanos Zemgalē, apmeklē pasākumus! | Skatīt vairāk
Pludmales terase "Pampūkas" atklāj sezonu! Preiļu novada TIC
Pludmales kafejnīca "Pampūkas" gatavojas sezonas atklāšanai Mātes dienā! Tiek "vārīti" pirmie saldējumi, ar kuru garšām vari iepazīties "Pampūku" | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 25.05.2025 - 07.06.2025 Jauni audio gida stāsti Madonas novadā Madonas TIC
Jau esošajam audio gidu tīklam - Ērgļi, R. Blaumaņa muzejs "Braki", Ziestu kalns, Gaiziņkalns un Madona, ir pienākuši klāt vēl divi audio stāsti. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.58667898sec.