Masļeņicas plāni Ventspilī

Ventspils Piejūras brīvdabas muzejs piedāvā nedēļas nogalē 13. un 14. martā, no plkst.10-16 pastaigu Masļeņicā. Pastaigāties būs iespējams tikai ģimenēm (vienas mājsaimniecības  ļaudīm) vai individuālajiem apmeklētājiem un TIKAI saskaņā ar valstī noteiktajām ārkārtas situācijas prasībām. Ja valdības sēdē (12. martā) tiks pieņemts lēmums slēgt arī brīvdabas muzeju apskates iespējas, pastaigas Masļenicā nenotiks. Lūgums sekot informācijai!

Piejūras brīvdabas muzejs aicina sestdien un svētdien, no plkst.10-16 apmeklējot muzeja brīvdabas ekspozīciju, līdztekus iepazīt slāvu tautas tradicionālo svētku Masļeņicas norises, kuras šoreiz būs atrodamas katra tālrunī. Pastaiga sāksies no Mazbānīša kases un tās pieturas punktos, nolasot QR kodu, varēs dzirdēt un redzēt raksturīgās slāvu tautas dziesmas un svētku rosību. Pastaigu sākums būs no Mazbānīša kases (ieeja) un Stacijas, turpināsies Lībiešu sētā, Dzirnavās, pie Klēts, lapenē un pie Smiltnieku mājas. Pastaigu virzienu iezīmēs bultas, bet QR kodus varēs ieraudzīt pie ēkām un nolasīt. Bez kā nav Masļeņicas? Bez pankūkām! Un tās arī virtuāli un dažādu atrakciju veidā tiks “ceptas”. Lai ikviens, kurš būs veicis pastaigu Masļeņicā, dotos naski mājup un izceptu arī savas īstās un kraukšķīgām maliņām apceptās pankūkas.

Pastaigas sižetus palīdzēja radīt Ventspils kultūras centra ansamblis "Zdravica". Ieeja Piejūras brīvdabas muzejā ar muzeja ieejas biļetēm.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 20.05.2025 - 26.05.2025 Auto orientēšanās sacensības ”Prieka tūre" Balvu TIC
31.maijā Ziemeļlatgalē - Balvu novadā norisināsies tradicionālās auto orientēšanās sacensības dāmām ”Prieka tūre”. | Skatīt vairāk
Latvija
 Vilkaču maratons 2025 Tukuma TIC
42 km, 2000+ augstuma metri, 13 apļi, 7 stundas. Krēsla. Āžu kalns, Tukums. | Skatīt vairāk
VeseLīgošana "Jaunķemeros" Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Šogad Līgosvētkos un Jāņos būs četras brīvdienas atpūtai. Atvēliet laiku sevi palutināšanai ar procedūrām un vingrošanas nodarbībām - | Skatīt vairāk
no 297 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.05.2025 - 23.05.2025 Katrīna Dimanta Ceplī  Zemgales Tūrisma asociācija
Ieplāno īpašu ceturtdienu Igo mūzikas un mākslas centrā "Ceplis" 22.maija! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.28312612sec.