Liepājā notiks Kurzemes Tūrisma asociācijas gada noslēguma pasākums "Lielais Jēkabs 2013"

Piektdien, 29. novembrī, Liepājā, atpūtas centrā "Libava" pulcēsies aktīvākie un veiksmīgākie Kurzemes tūrisma uzņēmēji,  tūrisma nozares speciālisti un pašvaldību vadītāji, kā arī akcijas "Apceļo Kurzemi" dalībnieki. Pasākuma ietvaros Kurzemes Tūrisma asociācija uzņēmējiem pasniegs kvalitātes balvas "Lielais Jēkabs 2013". Šogad vērtēšanai bija izvirzīti tūrisma objekti no visas Kurzemes 7 nominācijās, un tos vērtēja ekspertu komisija, klātienē iepazīstot katru piedāvājumu.

Nominācijā "Citādā naktsmītne Kurzemē 2013" tika vērtētas naktsmītnes, kas piedāvā neordināru nakšņošanas pieredzi, pakalpojumus un interjeru. Šajā nominācijā no Liepājas puses tika izvirzīta brīvdienu māja "Bajāri", kuras saimnieki piedāvā nakšņot lielajā siena gultā, un Karostas cietums ar iespēju pārlaist nakti cietuma kamerā.

Nominācijā "Ģimenei ar bērniem draudzīgs ēdināšanas uzņēmums Kurzemē 2013" Liepāja izvirzīja kafejnīcu "Darbnīca", kur darbinieces-viesmīles  ne tikai piedāvā rotaļlietas, bet arī pašas labprāt rotaļājas ar bērniem, lai vecāki varētu atpūsties, un atpūtas centrs „Klondaika”, kur līdzīgi kā kafejnīcā "Darbnīca" mazuļiem ir izveidots atraktīvs rotaļu stūrītis, apetīti rosinoša ēdienkarte un ir atbilstoši aprīkotas sanitārās telpas.

Nominācijā "Ar velo apkārt Kurzemes ezeriem 2013" Liepāju pārstāv jaunizveidotais maršruts "Putnu vērošana", kas vietumis  ved  pa izbūvētajiem veloceliņiem, gar jaunajiem skatu torņiem Liepājas ezerā, kā arī jūras piekrasti un sniedz informāciju par  Liepāju kā īpaši  daudzveidīgu putnu sugu vērošanas vietu.

Nominācijai "Kurzemes gids 2013" Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojs pieteicis  Sandru Hermeri, kas jau daudzus gadus vada ekskursijas visdažādākajām grupām, t.sk. velotūristiem, ne tikai Liepājā, bet arī Kurzemē, Latvijā un Baltijas valstīs.

Nominācijā "Kurzemes tūrisma uzņēmums – sociālo tīklu līderis 2013" Liepāja izvirzīja  - pludmales kafejnīcu un  kokteiļbāru "Red Sun Buffet", kurš tiešām aktīvi un pamanāmi rosās virtuālajā telpā un vairākkārt ierindojies Twitter, Facebook un Draugiem.lv ietekmīgāko Latvijas zīmolu topa piecdesmitniekā, apsteidzot tādus grandus kā Zelta zivtiņa un atpaliekot vien par dažām vietām no Nokia un Maxima Latvija.

Savukārt nominācijā "Jaunais Kurzemes produkts 2013" tika izvirzīts Aktīvā tūrisma centrs "Kuršu vikingu apmetne" Grobiņā, kas jau pirmajā darbības gadā darbojas ar plašu vērienu, piedāvājot lielisku iespēju izzināt kuršu vikingu dzīvesveidu, ļaujot iejusties vikingu tēlos, doties izbraucienā ar vikingu kuģi vai kanoe laivām, būt vikingu sāgas dalībniekiem īpaša nakts šovā un patīkami atpūsties ģimenes un draugu lokā.

Ikgadējā nominācijā "Nozīmīgs ieguldījums tūrisma attīstībā Kurzemē" balvas saņēmēju nosaka Kurzemes Tūrisma asociācijas valde.

Kurzemes Tūrisma asociācijas gada ballē ik gadu tiek godināti arī akcijas "Apceļo Kurzemi" dalībnieki, kas šogad notika jau sesto gadu. Ar katru gadu šī akcija kļūst aizvien populārāka, un pērn tajā it plaši bija pārstāvēti visi Latvijas reģioni.

Pieteikšanās un vietu rezervēšana pasākumam līdz š.g. 25.novembrim pa tālruni 63322259 vai 20371650.

KTA biedriem, akcijas "Apceļo Kurzemi" dalībniekiem un balvas "Lielais Jēkabs 2013" izvirzītajiem nominantiem līdzdalības maksa pasākumā 6 Ls/ personai.

Pārējiem dalībniekiem -  8 Ls/ personai.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.04.2025 - 23.04.2025 Idejas pavasara brīvdienām Ziemeļlatgalē Balvu TIC
Idejas pavasara brīvdienu maršrutam - norises un īpašie piedāvājumi tūrisma uzņēmumos un apskates vietās Balvu novadā no 18.aprīļa līdz pat 5 | Skatīt vairāk
Latvija
Skolēnu pavasaris Madonā-Cesvainē Madonas TIC
Skolēnu iemīļotākās dienas gadā ir tās, kurās klase dodas izbraukumā. Gaidīsim pavasara piedzīvojumā maršrutā Madona – Cesvaine! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 31.03.2025 - 26.04.2025 Pārgājiens piekrastē Tukuma TIC
Veselībau veicinošs pārgājiens ar Ilzi Luteri. Alabatros Home - Plieņciema skatu laukums - Albatross Home, kur Jūs sagaidīs silta, uz uguns vārīta | Skatīt vairāk
Aveņu SPA kūre - viesnīca Ezeri, Siguldā Estravel Latvia
1 nakts 2 personām standarta numurā, brokastis, SPA atpūtas programma | Skatīt vairāk
no 250 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.50682211sec.