Siguldā 1. septembrī uzstāsies Triānas parks [1]

Kā katru gadu arī šogad 1. septembrī Siguldas novadā līdztekus svinīgajiem pasākumiem mācību iestādēs tiks organizēti vairāki izklaides un atpūtas pasākumi.

No plkst. 13.00 līdz plkst. 16.00 pie jauniešu iniciatīvu centra „Mērķis” (pie Siguldas pilsētas kultūras nama, Pils ielā 10) norisināsies sportiskas sacensības un radošās darbnīcas, ko organizē Bērnu un jauniešus centrs. Savukārt plkst. 16.00 interesenti laipni aicināti uz Allažu amatierteātra „Aka” teātra izrādi - A. Brigaderes lugu „Sprīdītis”, izrādes režisore Izolde Pētersone. Izrādē piedalās gan pieaugušie, gan Allažu pamatskolas skolēni. Ieeja bez maksas.

Zinību dienas noslēgumā – plkst. 19.00 Siguldas pilsdrupu estrādē uzstāsies grupa „Triānas parks” un dīdžejs Alex.

Grupa „Triānas Parks” ir viena no pēdējā laika ekstravagantākajām Latvijas grupām, kas plašākai sabiedrības daļai ir pazīstama pēc saviem neordinārajiem šoviem 2008. gada un 2009. gada „Eirovīzijas” Valsts nacionālajos finālos ar dziesmām „Bye Bye” un „Call me any time you need a problem”. Grupas muzikālais stils grūti raksturojams kā eklektisks roks ar dažādām dekorācijām un stilu variācijām! Lai gan labāk vienreiz dzirdēt un redzēt, nekā desmit reizes stāstīt...

”Triānas parka” soliste Agnese Rakovska piedalījusies arī lielākajā TV šovā „Zvaigžņu lietus 1” kopā ar multimākslinieku Arti Dzērvi, kur savā interpretācijā tika parādīta grupas „Aerosmith” dziesma "Pink". Šogad grupa ''Triānas parks'' ir izdevusi savu pirmo debijas albumu “EnterTainment Triana Park”.

Ieejas maksa uz vakara koncertu ir 1,50 LVL iepriekšpārdošanā (biļetes pieejamas sākot no 25. augusta katru darba dienu no plkst. 10.00 līdz 18.00 Siguldas pilsētas kultūras namā), koncerta dienā – 2,00 LVL).

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 dainis 08/26/2010 18:03 nu kā var rakstīt ar tik daudz kļūdām - skolnieki to dara?

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.06.2025 - 22.06.2025 Saulgrieži Āraišos Cēsu TIC
Āraišu arheoloģiskais parks aicina vasaras īsākajā naktī – no 21. uz 22. jūniju – piedzīvot īpašu Saulgriežu burvību pasākumā “Zaļās | Skatīt vairāk
Latvija 5 EUR
Pasākumi Zemgalē Zemgales Tūrisma asociācija
Ieplāno viesošanos Zemgalē, apmeklē pasākumus! | Skatīt vairāk
Smukums Tukuma apkārtnes dārzos. Tukuma TIC
Tukuma pusē dārzu ir ne viens vien – gan rožu dārzs, gan peoniju dārzi, īrisu un košumdārzi. Čadīgākie saimnieki atver savu dārzu vārtus | Skatīt vairāk
Ieelpo pavasari Pastaru vējdzirnavās Preiļu novada TIC
Pastaru vējdzirnavas ir vienīgās Latvijā rekonstruētās holandiešu tipa dzirnavas ar grozāmo vējtveres mehānismu. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Siguldas novada TIC
,


Vidzemes Tūrisma asociācija
,


Rixwell Segevold Hotel
,


Limbažu TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.79954481sec.