Autors: Ginta Zīverte
Avots: Siguldas novada Domes Sabiedrisko attiecību pārvalde
Latvijas ziemas galvaspilsētas Siguldas slēpošanas trases turpina darbu un nedēļas nogalē ir gatavas uzņemt kalnu slēpotājus, snovotājus un distanču slēpošanas cienītājus.
Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā brīvdienās no plkst.10.00 līdz 20.00 pieejama distanču slēpošanas trase. Sporta un aktīvās atpūtas kompleksa servisa ēkā apmeklētājiem pieejama slēpju noma, serviss, dušas un pirts.
Reklāma

No 2016. gada 2.marta darbu atsākusi Siguldas Pilsētas slēpošanas trase. Trases darba laiks brīvdienās būs no plkst.9.00 līdz 21.00. Uz lielā kalna apmaksa tiek veikta par katru pacēlāja izmantošanas reizi, iemaksājot braukšanai paredzēto summu trases kasē un saņemot elektronisku karti, kurā tiek ieskaitīta iemaksātā summa. Trasē darbojas kafejnīca.
Arī Kaķīškalnā ziemas sezona turpinās – brīvdienās no plkst.9.00 līdz 21.00 būs atvērts trases lielais un mazais kalns. Uz lielā kalna apmaksa tiek veikta par katru pacēlāja izmantošanas reizi, iemaksājot braukšanai paredzēto summu trases kasē un saņemot elektronisku karti, kurā tiek ieskaitīta iemaksātā summa. Bērniem līdz 7 gadu vecumam (kopā ar pieaugušo) pacēlājs ir bez maksas. Trasē pieejami arī slēpošanas un snovošanas instruktoru pakalpojumi. Trasē darbojas kafejnīca.
Reiņa trasē ir pieejams mazais un lielais kalns. Trases darba laiks sestdienās ir no plkst.10.00 līdz 21.00 un svētdienās no plkst.10.00 līdz 20.00. Reiņa trasē ir iespēja iznomāt inventāru gan slēpošanai, gan snovbordam, pieejami instruktora pakalpojumi. Pēc garas dienas aktīvā atpūtā Reiņa trase piedāvā pavakariņot Reiņa trases kafejnīcā.
Kordes trases mazais kalns brīvdienās darbosies no plkst.10.00 līdz plkst.20.00.
Par rakstu pārpublicēšanas noteikumiem lūdzam kontaktēties ar Travelnews.lv redakciju.