Viesnīcu operators «Mogotel» saņem prestižu balvu starptautiskā konkursā

Hotelplanner un Meetings.com, kas ir vadošie tiešsaistes viesnīcu rezervētāju un tikšanās vietu pārdevēji visā pasaulē, priecīgi paziņoja gada Eiropas grupas ceļojumu balvu (EGTA) uzvarētājus.

"Mogotel" konkursā balvu saņēma kā gada labākais neatkarīgais viesnīcu zīmols grupu izmitināšanā Eiropā.

Ceremonijā piedalījās un balvu saņēma pārstāves no "Mogotel" pārdošanas nodaļas - Dace Stradiņa - Ungure un Anita Kārkliņa.

Balva tiek pasniegta no 2015. gada un to līdzfinansē HotelPlanner. Šī gada ceremoniju vadīja dokumentālo filmu producents un bijušais MSNBC uzņēmējs Dilans Reitigans (Dylan Ratigan).

Ceremonija notika 2019. gada 7. martā luksusa klases viesnīcā "InterContinental Hotel Berlin", ITB izstādes laikā.

Vakara gaitā tika prezentētas septiņpadsmit balvu kategorijas, apbalvojot kompānijas, kas piedāvā visaugstākās kvalitātes grupu ceļošanas pieredzi un izcilus pakalpojumus viesnīcās, aviosabiedrībās, kruīzos, tehnoloģijās, plašsaziņas līdzekļos un ceļojumu aģentūrās.

"Visu HotelPlanner un Meetings.com komandas vārdā es vēlos sirsnīgi apsveikt vakara novērtētos uzvarētājus un ieguvējus. Šogad izvirzītie kandidāti turpināja paaugstināt ceļojumu nozari grupu segmentā, un ir liels gods atzīmēt viņu izcilos sasniegumus, "teica Tims Ganstons (Tim Gunston), mārketinga guru no Hotelplanner un Meetings.com.

EGTA balvu pasniegšanas ceremonija ir atzīta par labāko ITB izstādes "atfterpartiju".

Pēc greznām vakariņām un apbalvošanas ceremonijas, nozares vadošajiem vadītājiem, ceļojumu organizatoriem un žurnālistiem bija dzīva izklaide ar slaveno elektropopu duetu "Breathe Carolina", dīdžeju Gatecrasher un labākajām Lasvegasas stila izklaides zvaigznēm.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vaboles muižas parks TAKA
Vaboles parks ir veidots kā ainavu jeb angļu stila grāfu Plāteru-Zībergu pusmuižas parks (19. gs.). | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 11.06.2025 - 15.06.2025 Laivu māja – adrenalīna sprādziens Tev! Rēzeknes pilsētas TIC
Malkas krāsnī ceptas picas, LavAzza kafija, suši – un piedzīvojumi uz ūdens! Izīrē SUP dēli, katamarānu, laivu, kanoe, ūdens motociklu vai | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 10.06.2025 - 14.06.2025 Katamarāns, SUPs, ...izvēlies savu stihiju Rēzeknes pilsētas TIC
Saule dzirkst virs viļņiem. Tu — pie stūres. SUP? Moči? Laiva? Varbūt viss? Nāc un ļauj sev izbaudīt Kovšu ezera piedzīvojumu garšu! | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.94629693sec.