Vācijas kanclers Olafs Šolcs restorāniem apsola 7% PVN arī pēc Jaungada

Covid-19 pandēmijas ietekmē Vācijas valdība uz laiku pazemināja restorānu ēdieniem un dzērieniem pievienotās vērtības nodokli (PVN) no 19% uz 7%, taču bija paredzēts uz 1.01.2023 atjaunot iepriekšējo likmi. Vācijas kanclers Olafs Šolcs ir paziņojis, ka pazeminātais PVN restorāniem būs pieejams arī pēc Jaungada uz visu gadu.

Tas tiek darīts divu iemeslu dēļ: 1) nevēlēšanās veicināt inflāciju; 2) pandēmijas sekas ēdināšanas biznesā vēl joprojām nav pārvarētas. Restorānu nozare cieš no darba spēka trūkuma un apgrozījuma krituma. PVN atgriešana 19% līmenī varētu apdraudēt vācu ģimeņu biznesus, tāpēc šobrīd pazeminātais PVN paliks arī pēc 1.01.2023 uz visu nākošo gadu. Tas Vācijas valdībai maksās 1,5 miljardus eiro.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.05.2025 - 23.05.2025 Vēro un ievēro. Putni ir dabā Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
23. maijā no plkst. 17:00 ielūdzam Jūs baudīt maģisku maija vakaru pie dabas krūts. | Skatīt vairāk
Jezupovas (Juzefovas) muižas parks TAKA
Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā un vēl līdz 19. gadsimta beigām šajā parkā būtu atrodama arī muiža. | Skatīt vairāk
Viesu māja “Purvmaļi” TAKA
Viesu māja “Purvmaļi” atrodas Kļavišku ezera krastā, 13 km attālumā no Daugavpils, blakus Medumiem. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 19.05.2025 - 25.05.2025 🍹 Eksotiskie ceļojumi Atlantic Travel
TAIZEME — atpūta šūpuļtīklā ar kokteiļa glāzi! | Skatīt vairāk
no 1089 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::8.05751204sec.