Japānā izgudrots alus bez kalorijām

Laika gaitā cilvēki ir pieraduši, ka Japānā top izgudrojumi, kas lielai cilvēces daļai šķiet smieklīgi un absurdi - pie tiem pieder dīvainas animācijas filmas, erotiskās rotaļlietas, piedzīvojumu šovi, kur cilvēkiem jācieš sāpes. Tomēr jaunākais no izgudrojumiem varētu šķist diezgan derīgs - Japānā ir radīts alus bez kalorijām.

Jaunais alus dzēriens tiek dēvēts par W-Zero un Japānā tas jau kļuvis par pieprasītu produktu. Tas smaržo un garšo gandrīz tāpat kā alus, bet tajā nav kaloriju un tas ir pavisam bezalkoholisks! Ardievu, alus vēders un paģiras!

Tomēr ir arī kāds āķis - šāda alus ražošanā netiek izmantotas nekādas tradicionālās alus brūvēšanas metodes. Japāņi brūvēšanas procesu vienkārši neizmanto - dzērienam netiek pievienoti ne apiņi, ne raugs un neviena cita sastāvdaļa, ko ierasts izmantot alus darināšanā. Tā vietā pārtikas tehnologi sajauc vairākus aromatizatorus un citas pārtikas piedevas, panākot, lai dzēriens garšo kā alus. Patiesībā W-Zero alus nav nekāds alus, bet gan gāzēts alus dzēriens, tāda kā alus limonāde.

Alus eksperti ārvalstīs lēš, ka W-Zero sekmes ārpus Japānas nebūs vērā ņemamas. Pieredze rāda, ka ārzemju alus jau tā netiek pieņemts pārāk labi, tāpēc šāds ķīmisks dzēriens, kas neatbilst nekādiem alus standartiem, nevarēs iekarot klientu uzticību.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Viesu māja “Vintāža” TAKA
Viesu māja “Vintāža” piedāvā atpūtu pašā Dervanišķu ezera krastā, banketu zāli svinību rīkošanai (līdz 45 cilvēkiem). | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.05.2025 - 30.06.2025 Rīgas centrā atvērusies moderna klīnika Republikas laukuma klīnika
Moderna klīnika vietējiem iedzīvotājiem un ārvalstu ceļotājiem, kas nodrošina speciālistu konsultācijas apvienojumā ar USG un laboratoriskiem | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.06.2025 - 27.06.2025 Dinozauru parks un māja kājām gaisā Nikos Travel
Sākam vasaras sezonas populārākos braucienus- Delfinārijs un dinozauru parks. Priecāsies gan bērni, gan pieaugušie. Smaidiem piepildīta diena! | Skatīt vairāk
40 EUR
Uzņēmumi


Restaurant Elefant
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.63004899sec.