Itālijas saule ienāk restorānā Niklāvs

Miera un plašuma sajūtu restorāns "Niklāvs" atrodas pašā Vecrīgas sirdī, un šajā nedēļā nolēma uzburt nedaudz saules, ienesot Itāļu virtuves garšas.

Itālijas virtuve ir vienkārša, bet ēdienu pagatavošanai nepieciešamas kvalitatīvas izejvielas. Itāļu ēdieniem raksturīgākie produkti ir olīvas, tomāti, spageti, siers, Prošuto šķiņķis, bet kārtīgas saimnieces garšvielu skapītis neiztiks bez bazilika, timiāna, safrāna un olīveļļas.

Restorāna ''Niklāvs'' šefpavāre Sarmīte Travelnews.lv lasītājiem piedāvā iepazīties ar pašas recepti saldā ēdiena panna cotta gatavošanai.

Nepieciešamie produkti:

•    500 ml saldais krējums

•    80 g cukura

•    10 g želatīns vai želatīna plāksnes

•    1 vaniļas pāksts

•    Pēc izvēles dažādas ogas, augļi, šokolāde

Lai gan panna cotta nozīmē ''cepts saldais krējums'', nekas nav jācep!

Pagatavošana:

Saldo krējumu uzkarsē kopā ar cukuru, pievieno vaniļas pāksti, kurai visā garumā iegriezts ar nazi. Kad šķīdums uzkarsēts, no pāksts atstāj tikai sēkliņas, kas bija iekšā pākstī. Želatīnu izmērcē un iemaisa saldajā masā. Pēc garšas uzreiz var pievienot šokolādi vai augļus un ogas. Tālāk masu lej formiņās un atstāj atdzesēties ledusskapī uz apmēram 2 stundām.

Dekorēt var ar augļiem un piparmētru lapiņu vai pasniegt ar parastu zapti. Šefpavāre Sarmīte iesaka arī zemeņu mērci – saldētas zemenes atkausē, blenderē kopā ar cukuru un mērce gatava!

Arī restorāna ''Niklāvs'' pavāru komanda eksperimentēs ar Itālijas gardumiem, un saviem viesiem piedāvās pastas, picas, gnoči, siera un tomātu zupas, bet saldajā  pagatavos tiramisu, sabajonu un krepes ar saldējumu

Sekojiet līdzi dienas piedāvājumiem restorāna "Niklāvs" mājas lapā www.hotelradiundraugi.lv/lv/restorans/

Restorāns gaida ciemos Mārstaļu ielā 1, Vecrīgā.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ieelpo pavasari Kristus Karaļa kalnā Preiļu novada TIC
Vairāk nekā 220 koka skulptūras, kas attēlo Bībeles tēlus un ainas, harmoniski iekļaujas apmēram 20 hektāru plašā ainavā kopā ar dārziem un | Skatīt vairāk
Latvija
Roka dziesmu svētki Džūkstē Tukuma TIC
Koncertā piedalīsies tautā pazīstami un iemīļoti rokmūziķi un Tukuma novada ansambļi. Kuri tie būs? Sekojiet līdz... | Skatīt vairāk
Brīvdabas koncerti Kāla ezera krastā Madonas TIC
Heisā hopsā, esam sarūpējuši vasarai piecus - absolūti kapitālus koncertus. Tiekamies ezera krastā pie Madonas! | Skatīt vairāk
Apceļo Latvijas pilis un muižas Preiļu novada TIC
Apceļo Latvijas pilis un muižas 2025! Jau 25 gadus Latvijas Piļu un muižu asociācija gādā par kultūrvēsturisko muižu iekļaušanos tūrisma | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.89612222sec.