Tūrisma firma 25. oktobrī pasūta airBaltic lidmašīnu uz nekurieni

 Sekojot pasaules tendencēm, arī Latvijas tūrisma kompānija “Balt-Go” ir nolēmusi organizēt līgumreisu uz nekurieni – 25. oktobra vakarā lidmašīna pacelsies lidostā “Rīga”, apmetīs loku pār Latviju, un nolaidīsies turpat Rīgā.

Lidojums paredzēts apmēram pusotru stundu ilgs, un paredzēts, ka reiss ceļā dosies plkst. 17.15, lai ap pulksten 18, kad sāksies saulriets, varētu būt virs Pāvilostas, Travelnews.lv pastāstīja “Balt-Go” tūrisma menedžere Anete Kalniņa.

Zīmīgi, ka lidostā, gluži tāpat, kā būtu, ja dotos ceļā uz kādu konkrētu galamērķi, jāierodas vismaz stundu pirms lidojuma.

Tiesa gan, šāds piedāvājums nemaz nav lēts – došanās uz nekurieni maksā 159 eiro, un, ja izbaudīt ceļošanas prieku vēlētos, piemēram, ģimene ar diviem bērniem, tad ģimenes budžetā tas cirstu jau 636 eiro lielu robu.

Interese par piedāvājumu izraisījusi jau plašu interesi – dažu stundu laikā, kopš kompānija to “palaidusi gaisā”, bijuši jau daudzi zvani, un vairāk kā desmit cilvēki pieteikušies lidojumam. Kalniņa gan atzina, ka vairāki cilvēki pazvanījuši, painteresējušies, bet galalēmumu vēl nav pieņēmuši.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Izzini maršrutu: Bauska-Mežotne-Code Bauskas TIC
Šajā maršrutā ikvienam ir iespēja iepazīt gan senatnīgus parkus, gan baudīt mākslas un kultūras piedzīvojumus, kā arī aktīvi pavadīt laiku dabā. | Skatīt vairāk
Latvija
Pavasaris Salmeja ezera skatu tornī Preiļu novada TIC
Salmeja ezera skatu tornis pavasarī vilina apmeklētājus ar elpu aizraujošu ainavu un dabas plaukstošo skaistumu. | Skatīt vairāk
Ieelpo pavasari Preiļos Preiļu novada TIC
Preiļu muižas komplekss un parks– lielākais pilsētvides ainavu parks Latvijā, kurš apbur ne vien ar savu romantisko veidolu, bet arī arhitektūras | Skatīt vairāk
Brīvdabas koncerti Kāla ezera krastā Madonas TIC
Heisā hopsā, esam sarūpējuši vasarai piecus - absolūti kapitālus koncertus. Tiekamies ezera krastā pie Madonas! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.71139097sec.