«airBaltic» publisko 2020. gada konsolidētos finanšu rezultātus

Ņemot vērā Covid-19 pandēmijas radīto negatīvo ietekmi, Latvijas lidsabiedrības airBaltic grupa 2020. gadu noslēdza ar 143 miljonu eiro ieņēmumiem, kas ir par 72% mazāk nekā pirms gada. Pērn krīzes ietekmē grupa strādāja ar 265 miljonu eiro zaudējumiem. Neskatoties uz stingrajiem ceļošanas ierobežojumiem, airBaltic nodrošināja nepieciešamo savienojamību un kopumā pārvadāja 1,34 miljonus pasažieru.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: “Pagājušajā gadā mēs piedzīvojām dramatiskas izmaiņas, bet airBaltic pamata vīzija nākotnei saglabājas nemainīga – būt lielākajam pārvadātājam Baltijā, sniedzot labāko savienojamību uz un no reģiona. Krīzes dēļ mēs būtiski samazinājām savus izdevumus un pielāgojām biznesa plānu Destination 2025 CLEAN. Mēs pieņēmām lēmumu pārtraukt Q400 un B737 lidmašīnu izmantošanu un divus gadus ātrāk nekā sākotnēji plānots kļūt par pārvadātāju, kas veic lidojumus tikai ar viena tipa lidmašīnām – Airbus A220-300.”

“Mēs ar nepacietību gaidām ceļošanas pieprasījuma kāpumu, kas jau šobrīd uzrāda pozitīvus signālus. Mēs esam izstrādājuši vairākus scenārijus pakāpeniskai tirgus atlabšanai. Mūsu pamata plāns šobrīd atbilst nozarē izteiktajām prognozēm, un mēs esam elastīgi veikt papildu korekcijas, ja radīsies tāda nepieciešamība. Lai atbalstītu mūsu atgriešanos pie rentabilitātes nākotnē, mēs 2021. gadā saņemsim vēl septiņas Airbus A220-300 lidmašīnas.”

Pagājušajā gada laikā lidsabiedrība savienoja Rīgu, Tallinu un Viļņu kopumā 76 maršrutos, nodrošinot reģionam tik ļoti nepieciešamo savienojamību un kravu pārvadājumus.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
VASARĀ un ZIEMĀ... SKY24.LV
ceļo: no 16.06.2025. - 28.03.2026. pārdošanā: līdz 25.05. // Populāri galamērķi, cenas norādītas vienā virzienā | Skatīt vairāk
no 43 EUR
Atpūtas māja “Dubezers” TAKA
Atpūtas māja “Dubezers” atrodas gleznainā dabas teritorijā “Pilskalnes Siguldiņa”. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.15384197sec.