Igaunijas jaunā lidsabiedrība sāk tirgus iekarošanu ar Vāciju

2023. gada aprīlī Igaunijas Satiksmes departaments izsniedzis jaunajai Igaunijas lidsabiedrībai “Marabu” sertifikātu. Lidsabiedrība paudusi gatavību sākt reisus arī no Tallinas, bet patlaban tā koncentrējas uz Vācijas tirgu, vēsta portāls “Simpleflying.com”.

Lidsabiedrība dibināta vien 2022. gada decembrī, un tās dibinātājs ir britu uzņēmums “Attestor Capital”, kam pieder arī Vācijas lidsabiedrības “Condor” akcijas.

“Marabu” jau šobrīd veic reisus no divām Vācijas lidostām – Hamburgas un Minhenes – uz Majorku un Kanāriju salām, bet plānots, ka drīz sāksies lidojumi arī uz citiem kūrortiem. Šī lidsabiedrība būs orientēta uz atpūtas ceļojumu galamērķiem. Plānots, ka ar 2023. gada 21. maiju “Marabu” nodrošinās reisus no Tallinas uz Minheni, bet no 15. jūnija – uz Hamburgu.

“Marabu” ir parakstījis līgumu ar Igaunijas valsts lidsabiedrību ”Nordic Aviation Group” par trīs lidmašīnu “Airbus A320” nomu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Latvijas viesnīcas un muižas  Estravel Latvia
Neļaujiet vasarai aiziet gar degunu! Baudiet SPA, dabu un piedzīvojumus īsajās ģimenes brīvdienās tepat Latvijā! | Skatīt vairāk
no 95 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.06.2025 - 12.07.2025 Itāļu šarms un viss iekļauts! Latvia Tours - Berga bazārs
Vairākas valstis vienā ceļojumā – katru dienu pamosties jaunā pilsētā! Ideāli visiem vecumiem – no mini kluba bērniem līdz spa un ekskursijām | Skatīt vairāk
no 550.00 EUR
Taizemes Pieskāriens!-40% Tikai Tagad Orchid Spa
Tikai tagad — baudiet autentisku Taizemes masāžu ar -40% atlaidi.Ienirsti dziļā mierā, atslābini katru muskuļu un atjauno spēkus jaunām virsotnēm. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.37583899sec.