«Lufthansa» turpina atteikties no lidojumiem uz Tuvajiem Austrumiem

Vācijas nacionālā lidsabiedrība “Lufthansa” un uzņēmuma grupa drošības apsvērumu dēļ atcēlusi reisus uz Izraēlu, Teherānu (Irāna), Beirūtu (Libāna), Ammānu (Jordānija) un Erbilu (Irāka).

Pagaidām lidojumi uz Erbilu un Ammānu atcelti līdz 2024. gada 7. augustam, savukārt uz Izraēlu un Teherānu – līdz 12. augustam.

“Lufthansa” grupā ietilpst arī “Austrian Airlines”, “Swiss”, “Burssels Airlines” un “Eurowings”.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 23.05.2025 - 08.06.2025 Latvijas orientēšanās čempionāts  Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
7. un 8. jūnijā pamatīgu karuseli Dienvidkurzemes novada Aizputes pilsētas ielās iegriezīs orientieristi | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.05.2025 - 08.06.2025 Vērgales pagasta svētki Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
No 6. līdz 8. jūnijam krāšņi un iedvesmojoši svinēs Vērgales pagasta svētkus ar vadmotīvu “Kopā augt”. | Skatīt vairāk
Bebrenes muižas komplekss TAKA
Bebrenes muižas ansamblis ir viens no nedaudzajiem Sēlijā, kurā pilnībā ir saglabājušies visi 19. gs. | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.05214095sec.