Šonedēļ no Rīgas var aizlidot uz 68 galamērķiem

Šonedēļ, kas sākas 3. februārī, no RIX Rīgas lidostas var doties uz 68 tiešajiem regulāro un čartera lidojumu galamērķiem, Travelnews.lv informē lidostas Komunikācijas vienības komunikācijas projektu vadītāja Ilze Salna.

Lai gan galamērķu skaits, salīdzinājumā ar aizvadīto nedēļu, samazinājies par vienu, tomēr lidsabiedrību plānoto izlidojošo reisu skaits nedaudz pieaugs – no 439 iepriekšējā nedēļā līdz 455 šonedēļ. Lielākais pieaugums – līdz 18 reisiem iepriekšējo 13 vietā šonedēļ gaidāms “Ryanair” lidojumos starp Rīgu un Londonu, tāpat vairāk lidojumu aviokompānija izpildīs arī uz Stokholmu, Berlīni, Vīni, Milānu, Oslo, Maltu un Barselonu.

Līdz 14. februārim Rīgas lidostas termināļa galerijā pa ceļam uz C iekāpšanas sektoriem apskatāma īpaša izstāde – 12 maskēšanās tīklu gleznas, ko veidojušas sabiedrībā zināmas personības – Ukrainas atbalstītāji.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.07.2025 - 11.07.2025 Nakts pie Nāriņas Tukuma TIC
Pie Kandavas brīvdabas baseina norisināsies rokmūzikas festivāls "Nakts pie Nāriņas", kurā uzstāsies rokgrupas “Ametists” un “Pienvedēja | Skatīt vairāk
Latvija
Dārza svētki Jaunmoku pilī Tukuma TIC
Kā ik gadu - košs, ziedošs, idillisks vasaras pilnbrieds! Amatnieku tirdziņš, koncerts, ekskursijas. Tas viss Jaunmoku pilī! | Skatīt vairāk
Ieelpo pavasari Riebiņu muižas parkā Preiļu novada TIC
Riebiņu muižas vēsture iesniedzas 16. gadsimtā. Senāk lēņu īpašumus apkaimē sauca par Krevmuižu, iespējams, ka šīs muižas centrs saucās par | Skatīt vairāk
Gaisa balonu festivāls Kandavā Tukuma TIC
Pasākums visai ģimenei ar dažādām atrakcijām un protams gaisa baloniem. | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.24979806sec.