Vjetnamas aviokompāniju kritizē par fotosesiju ar meitenēm peldkostīmos

Kāda Vjetnamas aviokompānija izpelnījusies plašu kritiku par fotosesiju ar visnotaļ skopi tērptu modeļu piedalīšanos.

Fotogrāfijas, kurās redzamas pavedinoši pozējošas daiļavas pavisam pieticīgā apģērbā lidsabiedrības krāsās, sociālās saziņas vietnē Facebook parādījās aizvadītajā nedēļā, un jau drīz vien tās komentēja saniknoti portāla lietotāji.

Nosodījuma vilnis aizsākās pēc tam, kad attēlus tiešsaistē publicēja kāda Vjetnamā labi pazīstama apakšveļas modele, bilžu parakstos minot, ka tās tapušas "VietJet Air" reklāmas kampaņas ietvaros. Daudzi lidsabiedrību kritizēja par sieviešu izmantošanu zīmola popularizēšanas nolūkos.

Tikmēr "VietJet Air" pārstāvis noliedzis, ka plaši apspriestās fotogrāfijas uzņemtas aviokompānijas reklāmas kampaņas ietvaros. "Vēl neesam izlēmuši, vai izmantosim šos foto," viņš atzinis un piebildis, ka attēlu nopludināšana bijis tikai neliels publicitātes triks.

Aviokompānija "VietJet Air", šķiet, nespēj atturēties no šoviem ar puskailu meiteņu piedalīšanos, jo jau 2012. gadā tai nācās maksāt naudassodu par peldkostīmos tērptu stjuaršu dejām lidojuma laikā, kas tika noorganizētas, lai svinīgi atklātu pirmo lidojumu kādā jaunā maršrutā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Viesu māja “Rubeņi” TAKA
Viesu māja “Rubeņi” atrodas blakus dabas liegumam “Pilskalnes Siguldiņa”. | Skatīt vairāk
Viesu māja "Saliņas" TAKA
Sēlijas pusē, Eglaines pagastā, skaistā Sviļa ezera krastā, izveidots atpūtas komplekss, kur viesiem tiek piedāvātas ērtas un komfortablas | Skatīt vairāk
Bebrenes dienesta viesnīca TAKA
Atkarībā no sezonas un guļvietu pieejamības, dienesta viesnīcā iespējams pieteikt naktsmītni līdz pat 100 cilvēku grupām (maksa 1 personai | Skatīt vairāk
Viesu māja “Mežmalas” TAKA
Viesu māja atrodas apmēram 25 km no Daugavpils, ciematā ar romantisku un gardu nosaukumu „Baraviki”. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.77495313sec.