Streiku dēļ atcelti aptuveni 900 lidojumu reisi

2016. gada 27. aprīlī, viena no lielākajām lidsabiedrībām "Lufthansa" paziņojusi, ka ir atcelti 895 reisi, kas ietekmēs aptuveni 87000 pasažieru kustību, jo darbs lidostā ir apturēts.

Streika darbinieku mērķis ir parādīt savu nostāju pret valdību un zemajām algām valstī.

Divi no "Lufthansa" galvenajiem mezgliem, Minhenes lidosta un Frankfurtes lidosta, ir paziņojušas, ka lidsabiedrība ir atcēlusi 545 un 350 lidojumus. "Lufthansas" mājas lapā būs pieejami lidojumu atjauninājumi klientiem, kas ir ieradušies Vācijā un kas to vēlas pamest.

Sešas Vācijas lidostas plānojušas piedalīties streikā - Frankfurtes, Minhenes, Diseldorfas, Ķelnes-Bonnas, Dortmundas un Hannovere lidostas.

Lidostā darbs ir pilnībā apturēts, jo bez mehāniķu, gaisa satiksmes kontroliera, zemes apkalpes locekļiem un administratoriem, tā nespēj darboties.

"Lufthansa" amatpersona saviem klientiem apgalvo, ka būs iespēja samainīt biļeti bez papildus maksas, kā arī  izmantot Deutsche Bahn vilciena pakalpojumus, lai sasniegtu savu galamērķi. Streiks plānots ilgt līdz šodienas plkst. 15.00, pēc vietējā laika.

Lidsabiedrība cīnās ar valdību darbinieku vārdā, jo uzskata, ka darbinieki ir pelnījuši darba algas paaugstinājumu par 6 procentiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Glempings Daugavas lokos TAKA
Vienā no skaistākajām vietām Latvijā, pašas likteņupes krastā atrodas jaunais Glempings Daugavas lokos. | Skatīt vairāk
Pilna Servisa Līzings Opel Grandland Europcar
Elegants un dinamisks, ietilpīgs un daudzpusīgs, ar pilnībā elektrificētu spēka piedziņu – tāds ir jaunais Opel Grandland. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.05.2025 - 20.05.2025 Avis Campers Avis
Gatavs vasaras piedzīvojumiem? Rezervē kemperi jau tagad un nodrošini sev neaizmirstamu ceļojumu! | Skatīt vairāk
Glempings Daugavas lokos TAKA
Vienā no skaistākajām vietām Latvijā, pašas likteņupes krastā atrodas jaunais Glempings Daugavas lokos. | Skatīt vairāk
Tez Tour
NEDĒĻAS LASĪTĀKAIS
Populārakie piedāvājumi
APMEKLĒTĀKIE UZŅĒMUMI
Baltijas tūrisma objekti

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.46989989sec.