No Royal Caribbean kruīzu kuģiem atdalās glābšanas laivas

Tehnisku problēmu dēļ divi kruīzu kompānijas Royal Caribbean kuģi palikuši bez glābšanas laivām.

Kā informē CruiseCritic.com, kuģis "Legend of the Seas" vienu no tā glābšanas laivām nozaudēja 25. novembrī. Kad kuģis bija noenkurots netālu no Meksikas pilsētas Kabosanlukasas, viens no trīšiem, kurš paredzēts laivas nolaišanai, izgāja no ierindas, un laiva iegāzās ūdenī. "Royal Caribbean" pārstāvji norāda, ka uzņēmums drīz pēc notikušā no Bahamu salu institūcijām saņēma atļauju kuģot bez šīs glābšanas laivas. Laiva tika atgūta četras dienas vēlāk un atkal piestiprināta kuģa bortam, gatavojoties nākamajam kruīzam.

Kuģis "Allure of the Seas" glābšanas laivu nozaudēja 9. decembrī. Tas tobrīd atradās netālu no Bahamu galvaspilsētas Naso, un pēc incidenta arī turpināja ceļu bez laivas.

Kā norādījusi "Royal Caribbean" pārstāve, kuģi var turpināt ceļu arī bez vienas no glābšanas laivām, neriskējot ar pasažieru drošību. Tiek piebilsts, ka, lai gan abi incidenti pārsteidzošā kārtā notikuši īsā laika posmā, kas tāds atgadās ārkārtīgi reti.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Dabas liegums “Pilskalnes Siguldiņa” TAKA
Dabas liegums “Pilskalnes Siguldiņa” (59,3 ha) atrodas krāšņā ielejā, ko izgrauzuši ledāju kušanas ūdeņi. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.06.2025 - 15.07.2025 Nepalaid garām – piesakies tagad! Latvia Tours - Berga bazārs
Nezaudē iespēju piedzīvot neaizmirstamus brīžus un jaunas vietas – izvēlies savu piedzīvojumu no mūsu populārākajiem maršrutiem! | Skatīt vairāk
no 38.00 EUR
Latvijas viesnīcas un muižas  Estravel Latvia
Neļaujiet vasarai aiziet gar degunu! Baudiet SPA, dabu un piedzīvojumus īsajās ģimenes brīvdienās tepat Latvijā! | Skatīt vairāk
no 95 EUR
Ilzes Raudiņas glezniecības izstāde Liepājas reģiona TIB
10. jūlijā Liepājas muzejā atklās Ilzes Raudiņas glezniecības izstādi. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.29280496sec.