«Ceļot bez robežām»: Džeims Bonds pabijis arī Turcijā (Video)

Turcijas ekspedīcijas 6. sērijā pēc izrakstīšanās no viesnīcas dosimies iepazīt Adanas mošeju un tās arhitektūru. Šī mošeja ir otra lielākā Turcijā.

Izbraucot no Adanas un dodoties ceļā uz Mersinu, nolēmām aizdoties līdz vietai, kas ir dzelzceļa viadukts, kur savulaik filmēta James Bond filma “Skyfall”. Galamērķī – Mersinā tiksimies ar tās iedzīvotāju Jekaterinu, kura pastāstīs savu pieredzes stāstu par dzīvi Turcijā. Mūsu sarunu papildinās skaistais jūras skats, kas paveras, vakariņojot Turku restorānā.

Nākošajā dienā kopā dosimies uz vietu, kur audzē tropiskos augļus – Dragon fruit. Sērijas noslēgumā būsim mērojuši ceļu no Mersinas uz Kapadokiju, kas ir mūsu nākamais galamērķis, lai jau tur satiktos ar saviem turpmākajiem ceļabiedriem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Touch of Thailand! -40% Only Now Orchid Spa
Only now – enjoy an authentic Thai massage with a 40% discount. Immerse yourself in deep tranquility, relax every muscle, and recharge your energy for new | Skatīt vairāk
no 42 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 02.07.2025 - 08.07.2025 AKKA ANTEDON Atlantic Travel
Iesakām atpūtai Turcijā ģimenēm ar bērniem. | Skatīt vairāk
no 986 EUR
Gleznu izstāde “Starp klusumu un gaismu”. Liepājas reģiona TIB
No 16. jūnija līdz 22. jūlijam Liepājas Latviešu biedrības namā būs skatāma mākslinieces Maijas Liepnieces gleznu izstāde “Starp klusumu un | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::4.24198008sec.