Travelnews.lv redaktore: Šī patiešām bija aizraujošiem notikumiem piepildīta nedēļas nogale

Tūrismā februāris ir kā decembris, bet “Balttour” laiks – kā Ziemassvētki. Vai gadu mija. Un to varēja pamatīgi just Ķīpsalā.

Rosība jau no paša piektdienas rīta, bet tūrisma profesionāļiem lieliska iespēja satikt vienam otru, uzzināt jaunumus nozarē, apmainīties viedokļiem, smelties jaunas idejas un iedvesmoties jaunajam tūrisma gadam, kas aizsākas jau tagad, bet noslēgsies “Balttour 2026”.

Arī Travelnews.lv, satiekot tūrisma speciālistus, iedvesmojās jaunām idejām, kuras visai drīz realizēs jaunās rubrikās un interesantu rakstu sērijās. Tas nebūtu iespējams, vienkārši sēžot mājās un ložņājot tīmeklī.

Taču ar to mana nedēļas nogale nebeidzās! Jelgavas Ledus skulptūru festivāls! Arī šis notikums bija lieliska iespēja redzēt ne tikai izcilus mākslas darbus, iejukt starp apmeklētājiem, baudīt gardu kafiju un ieelpot ceptu desiņu un šķovētu kāpostu aromātu, bet arī redzēt, ka arī Latvijā var tapt grandiozi pasākumi pat ziemā (jā, “netipiski” mīnusi šai ziemai valdīja šajā nedēļas nogalē), kas pulcē lielus un mazus, vecus un jaunus, un galu galā arī dažādās valodās runājošus cilvēkus āra pasākumā!

Tūrisms ir dzīvs! Viss notiek! Šie ir mani galvenie secinājumi pēc šīs aizraujošās nedēļas nogales! Vairāk šādu aktīvu, darbīgu un interesantu “vīkendu”!

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
VeseLīgošana "Jaunķemeros" Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Šogad Līgosvētkos un Jāņos būs četras brīvdienas atpūtai. Atvēliet laiku sevi palutināšanai ar procedūrām un vingrošanas nodarbībām - | Skatīt vairāk
Latvija no 297 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 26.04.2025 - 10.05.2025 CARNIVAL YOUTH Jaunmoku pils parkā Tukuma TIC
Vēsturiskā pils un ainaviskais parks kļūs par fonu mūzikas piedzīvojumam, lai ieskandinātu Jaunmoku pils sezonas sākumu. | Skatīt vairāk
KONCERTS | Inita Āboliņa Tukuma TIC
Akustiskais koncerts - īsta skanējuma baudījums, kas piederas lauku sētai. | Skatīt vairāk
"Tuvā tālumā" izstāde galerijā "Mans's" Jēkabpils novada TIC
Galerijā «Mans's» atklāta divu savdabīgu mākslinieku – Kalvja Zutera un Zanes Lūses – personālizstādes, kam dots kopējais nosaukums «Tuvā | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::4.52309489sec.