Pirms pāris mēnešiem „Volta Disneja Pasaule” Floridā nāca klajā ar paziņojumu, ka gaišajā dienas laikā maģisko karaļvalsti var nomāt kāzu ceremonijām. Tagad viņi ir nākuši klajā ar vēl vienu paziņojumu – rīkot kāzas var arī zem zvaigžņotas debess naktī!
Ceremonijas var rīkot visiem plaši zināmās Pelnrušķītes pils priekšā, kā arī citās atpūtas parka vietās, ja rodas tāda vēlme. Kopumā parka teritorijā kāzu laikā var atrasties līdz pat 300 viesu.
Reklāma
Pamata ceremonija ar vismaz 18 viesiem maksā aptuveni 12 tūkstošu dolāru. Taču, ja ir vēlme pēc tādiem papildus pakalpojumiem kā salūts, zirga kariete, fotogrāfs, video operators, plaša ēdiena izvēle un Disneja varoņu līdzdalība, tad jaunajam pārim būs jāšķiras no daudz lielākas naudas summas. Īstas pasaku kāzas?
Zemāk ir apskatāms neliels ieskats tajā, kā kāzu dekorācijas varētu izskatīties.
Par rakstu pārpublicēšanas noteikumiem lūdzam kontaktēties ar Travelnews.lv redakciju.