Kā nomierināt bērnu lidmašīnā – stāsts par diviem labdariem

Lidošana ir lieliska transporta opcija tūristiem, kas aizved jūs uz visdažādākajām vietām pasaulē. Un kamēr tas ir ļoti ērts ceļošanas veids, tas var radīt arī lieku stresu gan jums, gan apkārtējajiem.

Tas var būt īpaši sasprings ceļojums, ja jums ir zīdainis, kuru nevar nomierināt. Piedāvājam jums stāstu par diviem svešiniekiem, kuri palīdzēja kādai māmiņai lidmašīnā.

Love What Matters facebook labā, kāda māmiņa no ASV pasaidroja, ka viņas ceļš līdz lidmašīnai jau ir bijis stresspilns, jo bērns neesot varējis nomierināties. Viņas vīrs un meita visu laiku esot cēlušies nakts vidū nu tad vēl lidostas drošības pārbaudes aizņēma 45 minūtes, kas bija ilgāk nekā parasti. Tad vel viņi aizmirsa savu ceļojumu somu un, līdz ar to, nokaveja savu lidojumu.

Atrodoties jaunajā lidmašīnā, māmina ar savu vīru tika nosēdināti divās dažādās sēdvietās un tas radīja papildus problēmas, jo viņiem bija enerģisks zīdainis. Tad, no nekurienes, viens vīrs piedāvāja samainīt sēdvietas, lai viņas vīrs varētu sēdēt viņiem blakus.

Tad notika otrā labā lieta, sieviete, kura sēdeja viņai blakus piedāvāja paņemt zīdaini, lai māmiņa varētu nosnausties. Dažiem šis liktos sīkums, bet māmiņai tā bija paradīze.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Kempings “Daugavas lokos” TAKA
Kempings “Daugavas lokos” atrodas tieši starp Daugavpili un Krāslavu – Slutišku sādžā. Tas atrodas vienkāršā, bet brīnumskaistā vietā. | Skatīt vairāk
Programma "Vesela mugura"  Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
Tiem, kuri vēlas parūpēties par muguras veselību, arī sēdoša vai fiziski smaga darba darītājiem. Programma 7 dienām/6 naktīm. | Skatīt vairāk
no 440 EUR
Atpūtas vieta “Sventes Rasa” TAKA
Atpūtas vieta “Sventes Rasa” piedāvā lielisku atpūtu Sventes ezera krastā: viesu mājiņas, piknika vietas, katamarānu noma, SUP dēļu noma. | Skatīt vairāk
Atpūtas vieta “Višķezers” TAKA
Atpūtas vieta “Višķezers” atrodas bijušajā pilskalnā, kura pakājē ir Višķu ezers ar saviem paugurainajiem krastiem. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.13672304sec.