Ziemeļkorejas vadītājs uzaicinājis ciemos Dienvidkorejas prezidentu

Dienvidkorejā notiekošās ziemas olimpiskās spēles jau ļoti manāmi ir satuvinājušas abas naidīgās kaimiņvalstis - Dienvidkoreju un Ziemeļkoreju. Par to liecina ne tikai fakts, ka noslēgtā Ziemeļkoreja ļāvusi uz Dienvidkoreju doties savai sporta delegācijai, bet arī līdz ar sportistiem "aizsūtījusi" augsta līmeņa delegātu - paša Ziemeļkorejas vadoņa Kima Čenuna māsu Kimu Jočenu. Tāpat Jočena, viesojoties Dienvidkorejā, ciemos uzaicinājusi Dienvidkorejas prezidentu Munu Džēinu.

Kā vēstī ārvalstu mediji, Jočena ir pirmā tiešā Ziemeļkorejā valdošās ģimenes locekle, kas apmeklējusi Dienvidkoreju kopš 1950-1953 gada Korejas kara.

Aptuveni 30 gadus vecā Jočena, kas esot ļoti tuva savam brālim - Ziemeļkorejas vadītājam, Dienvidkorejā viesojās, lai apmeklētu piektdien notiekošo Olimpiādes atklāšanu. Tāpat Jočena pārsteigusi pasauli vēlreiz - Dienvidkorejas prezidentam nododot Kima Čenuna ar roku rakstītu ielūgumu apmeklēt Ziemeļkorejas galvaspilsētu Phenjanu.

Ielūgums datēts ar "pēc iespējas ātrāk".

Pagaidām nav zināms vai Muns Džēins ielūgumu pieņems.

Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā Ziemeļkoreja un Dienvidkoreja maršēja zem viena karoga.

Dienvidkorejā kopumā ieradušies aptuveni 400 Ziemeļkorejas pārstāvju, kas pavada 22 sportistus.

Ārvalstu eksperti gan uzskata, ka Ziemeļkoreja noteikti izmantos olimpiskās spēles savā labā, veicinot propagandu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 27.06.2025 - 03.07.2025 Sunrise Montemare Resort Grand Select 5* Atlantic Travel
Perfekta atpūta Šarm eš Šeihā tiem, kuri augsti vērtē kvalitāti un uzmanību pret detaļām. | Skatīt vairāk
no 1045 EUR
Līksnas muižas parks (Līksnas takas) TAKA
1999. gadā Līksnas parka teritorijā pagasta ļaudis izveidoja atpūtas taku, kura katru gadu tiek paplašināta. | Skatīt vairāk
Oceania Cruises Luksus kruīziem 55%  Estravel Latvia
2025. un 2026. gada kruīzi // vairāk kā 90 piedāvājumi // atlaide līdz 55% // Pērc līdz 30.07. - vietu skaits par akcijas cenām ierobežots | Skatīt vairāk
no 2409 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.56698799sec.