Grieķija jūnijā uzņems pirmos ārvalstu tūristus

No 2020. gada jūnija vidus Grieķijā būs atļaus iebraukt tūristiem no valstīm, kas tiks izvēlētas, balstoties uz epidemioloģiskajiem datiem. 

Grieķijas tūrisma ministrs Haris Teoharis norādījis, ka Ziemeļeiropa (tostarp arī Baltijas valstis) un Vācija ir viens no lielākajiem tūrisma tirgiem, tādeļ šo reģionu valstis būs pirmās, no kurām tiks atsākta tūristu plūsma.

Grieķijā no 25. maija ir atsākta regulāra prāmju satiksme uz tai piederošajām salām un savas durvis atkal ver restorāni un kafejnīcas.

Šobrīd spēkā ir starptautisko pasažieru reisu aizliegums uz/no Grieķijas uz Itāliju, Spāniju, Apvienoto Karalisti un Nīderlandi ir pagarināts līdz 31. maijam, bet aizliegums lidojumiem uz Albāniju, Ziemeļmaķedoniju, Turciju un no tās tiek pagarināts līdz 14. jūnijam. Līdz 31. maijam pagarināts aizliegums ieceļot Grieķijā ne-Eiropas pilsoņiem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Rīgas centrā atvērusies moderna klīnika Republikas laukuma klīnika
Moderna klīnika vietējiem iedzīvotājiem un ārvalstu ceļotājiem, kas nodrošina speciālistu konsultācijas apvienojumā ar USG un laboratoriskiem | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.06.2025 - 11.06.2025 Dinozauru parks un māja kājām gaisā Nikos Travel
Sākam vasaras sezonas populārākos braucienus- Delfinārijs un dinozauru parks. Priecāsies gan bērni, gan pieaugušie. Smaidiem piepildīta diena! | Skatīt vairāk
40 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 03.06.2025 - 10.06.2025 Work and Travel Nikos Travel
Pasteidzies pēdējā iespēja pierakstīties uz interviju ar labākās Kipras viesnīcās pārstāvjiem, kuras notiks Rīgā (online). Vietu skaits ir | Skatīt vairāk
no 50 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.43672609sec.