Kā Itālijas slēpošanas kūrorti atkal palika ar garu degunu

Dažos Itālijas reģionos ļaudis cerīgi saberzēja rokas – slēpošanas sezonai būs būt, sākot ar 2021. gada 15. februārī! Taču prieki izrādījās pāragri – valdība 14. februāra vakarā, 13 stundas pirms paredzamās kūrortu atvēršanas, nāca klajā ar paziņojumu, ka šāds sports tomēr jāatliek līdz 5. martam.

Ar 15. februāri bija plānots atvērt tos slēpošanas kūrortus, kas atrodas tā dēvētajā dzeltenajā zonā jeb Covid-19 mazāk skartajā. Ļaudis jau sacerējās uz slēpošanas priekiem Lombardijā, Pjermontā, Veneto un citur.

Taču valdība, pamatojoties uz bažām par Covid-19 paveidu straujo izplatību, tomēr nolēma nedod zaļo gaismu slēpošanas kūrortiem. Protams, ka šāds valdības lēmums ir izsaucis klaju nepatiku no slēpošanas kūrortu puses, kas bija plānojuši vismaz sezonas beigās atsākt darbību.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 25.06.2025 - 30.06.2025 Liepāja – kā pa notīm! Liepājas reģiona TIB
Maršruts „Liepāja – kā pa notīm!” ir vienkāršākais veids, kā apskatīt Liepāju un iepazīt ievērojamākās vēstures, kultūras un | Skatīt vairāk
Vasaras karstākie datumi aizpildas strauji Kaļķu vārti
Vasaras karstākie datumi aizpildas strauji! Rezervē neaizmirstamu kāzu banketu laicīgi. Rīgas restorāns vecpilsētas vēsturiskajā un darījumu | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::4.14186907sec.