Austrālija paliks slēgta, iekams nevakcinēsies 80% iedzīvotāju

Austrālijas premjerministrs Skots Morisons nācis klajā ar paziņojumu, ka Austrālija atkal atvērs savas robežas un izbeigs karantīnas tad, kad pret Covid-19 būs vakcinēti 80% iedzīvotāju.

Austrālija ir praktiski slēgusi savas robežas jau kopš 2020. gada marta, un ievieš arī ļoti drastisku karantīnas režīmu. Lielāku brīvību Skots Morisons sola tad, kad vakcinējušies būs 70% iedzīvotāju, bet pie rādītāja 80% austrālieši beidzot varēs doties ceļojumos ārpus valsts. Tiesa gan, tikai uz drošām valstīm. Arīdzan tūristi tad tiks gaidīti tikai no drošām valstīm.

Šobrīd Austrālijā ir vakcinēti apmēram 14% iedzīvotāju.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Līgo balle Jaunpils parka estrādē! Jaunpils pils
Aicinām uz neaizmirstamu svētku balli Jaunpils parka estrādē, kur par dzirkstošu noskaņu rūpēsies īsti svētku meistari – ''Ziņģes brāļi''! | Skatīt vairāk
Summer body, ja ir LuLū piciņa! Pica Lulū
Cepam gardas un sātīgas picas! Un nogādāsim tur, kur tev vajadzēs! Pasūti! | Skatīt vairāk
Jezupovas (Juzefovas) muižas parks TAKA
Jezupovas (Juzefovas) parks ir veidots 19. gadsimtā holandiešu stilā, mūsdienās ir saglabājusies tikai neliela daļa no muižas parka. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.41090918sec.