Tas brīdis strauji tuvojas: Venēcija ierobežos tūristus

Venēcijas municipalitāte izstrādā online platformu, kas ļaus tūristiem rezervēt savu vizīti gleznainajā Itālijas pilsētā.

Jau tuvākajā laikā plānots prezentēt jauno sistēmu, bet testa režīmā tā sāks darbu jau 2022. gada jūnijā. Tas nozīmē, ka ar jūniju Venēcijā varēs iekļūt tikai, iepriekš veicot reģistrāciju. Bet vismaz pagaidām bez maksas.

Ar 2023. gadu reģistrācija Venēcijas apskatei būs par maksu. Jāteic, ka šī ideja jau bija gaisā 2020. gadā, bet savas korekcijas ieviesa pandēmija. Taču tagad nepieciešamība limitēt viesu skaitu un ieviest maksu kļūst atkal aktuāla.

Pagaidām gan nav vēl skaidrs, cik maksās Venēcijas vizīte 2023. gadā. Versijas atšķiras – tiek minētas summas no trim eiro klusajā sezonā līdz 10 eiro tūrisma “pīķa” laikā. Plānots, ka šis “tūrista nodoklis” būs jāmaksā personām no sešu gadu vecuma, bet, visdrīzāk tie, kuri nakšņos Venēcijā, no nodokļa tiks atbrīvoti.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Lauku māja “Gaišā” TAKA
Lauku māja “Gaišā” piedāvā naktsmītnes, pirti, banketu zāli, kamīnzāli, sporta laukumu ar volejbola tīklu, telšu vietas, ugunskura vietu. | Skatīt vairāk
Līksnas muižas parks (Līksnas takas) TAKA
1999. gadā Līksnas parka teritorijā pagasta ļaudis izveidoja atpūtas taku, kura katru gadu tiek paplašināta. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.06.2025 - 10.06.2025 TAIZEME, PUKETAS SALA Atlantic Travel
Agrās rezervēšanas cenas! 📍Tiešie lidojumi no Rīgas | Skatīt vairāk
no 1398 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.74525595sec.