Deportācija par viltotu zīmogu pasē

Kāds ceļotājs no Krievijas deportēts no Somijas pēc tam, kad uz robežas ar Krieviju robežsargi atklājuši, ka viņa pasē ir viltoti vīzu zīmogi. Viņam liegta iebraukšana Šengenas valstīs nākamos četrus gadus.

Vīrietis mēģinājis atgriezties no Somijas Krievijā, izmantojot daudzkārtējo Francijā izsniegto Šengenas vīzu. Likumsargi atklājuši, ka viņa pasē ir 12 viltoti zīmogi. Zīmīgi, ka vīrietim jau iepriekš bija izvirzītas apsūdzības par dokumentu viltošanu.

Tāpat šis pārkāpējs uzturējies Eiropas Savienībā 69 dienas ilgāk, nekā tas ir atļauts – proti, Šengenas daudzkārtējā vīza dod tiesības uzturēties Šengenas valstīs ne vairāk kā 90 dienas katru pusgadu.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Brīvdienu māja “Meža skuķi” TAKA
Ģimenei vai nelielai kompānijai iespēja baudīt dabas burvību, senas Latgales viensētas mieru un saimnieku viesmīlību. | Skatīt vairāk
Summer body, ja ir LuLū piciņa! Pica Lulū
Cepam gardas un sātīgas picas! Un nogādāsim tur, kur tev vajadzēs! Pasūti! | Skatīt vairāk
Atpūtas parks “Stalkers” TAKA
Labiekārtotais parks atrodas gleznainā vietā Daugavas krastā meža ielokā dabas parka “Daugavas loki” teritorijā. | Skatīt vairāk
Līgo balle Jaunpils parka estrādē! Jaunpils pils
Aicinām uz neaizmirstamu svētku balli Jaunpils parka estrādē, kur par dzirkstošu noskaņu rūpēsies īsti svētku meistari – ''Ziņģes brāļi''! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.70009398sec.