Autors: Jānis Pēteris Bērziņš
Avots: BalticTravelnews.com/Reuters
Pēc Krievijas prezidenta Vladimira Putina 21. septembra paziņojuma par daļējo mobilizāciju un informācijas, ka karot sūtīs ap 300 000 rezervistu, vienvirziena aviobiļetes uz valstīm, kur Krievijas pilsoņiem nav nepieciešama vīza, pazudušas kā karsti pīrādziņi.
Turcijas lidsabiedrības paziņojušas, ka nav vairs vienvirziena biļešu no Krievijas uz Turciju. “Turkish Airlines” vēsta, ka visas aviobiļetes reisiem no Maskavas Vnukovas lidostas uz Stambulu, Ankaru un Antāliju izpārdotas tuvākajām četrām dienām uz priekšu. Šāds pieprasījums liek lidsabiedrībai apsvērt iespēju palaist papildus lidojumus. Lētākās aviobiļetes šajos maršrutos maksā ap 1300 eiro, bet dārgākās – pat vairāk, nekā 2800 eiro.
Reklāma

Arī “Pegasus” ziņo, ka visas biļetes no Maskavas uz Stambulu pārdotas līdz pat sestdienai.
Tāpat parādījušās ziņas, ka izpārdotas arī vienvirziena biļetes uz tiešajiem reisiem no Maskavas uz Almati un Dubaiju.
Šobrīd pieejamas aviobiļetes uz Baku un Dušanbe, turklāt par saprātīgu cenu. Uz tādiem galamērķiem kā Erevāna un Tbilisi, palikušas vairs tikai biznesa klases biļetes.
Par rakstu pārpublicēšanas noteikumiem lūdzam kontaktēties ar Travelnews.lv redakciju.