Francijā degvielas stacijās ir haoss, jo trūkst degvielas

Tūristiem, kuri ceļo Francijā ar auto, ir radušās mobilitātes grūtības. Francijas degvielas stacijās ir garas automašīnu rindas pēc degvielas, jo šajā valstī jau divas nedēļas streiko degvielas ražotāji. Tāpēc degvielas stacijās sāk pietrūkst degvielas un pieaug cenas. Francijas degvielas ražotājiem pieder valstī apmēram 60% degvielas tirgus, kur seši no septiņiem ražotājiem streiko, jo strādājošie ar arodbiedrības CGT palīdzību vēlas palielināt algu par 10%.

Jau šobrīd daudzās Francijas vietās sabiedriskā dzīve draud apstāties, jo nav degvielas ar ko aizvest bērnus uz skolu vai santehniķim aizbraukt uz izsaukumu.

Francijas valdība aicina pārtraukt streiku, jo francūžiem tiek apdraudētas viņu tiesības uz darbu, izglītību, atpūtu utt.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.04.2025 - 14.05.2025 Tematiskais maršruts: Iepazīsti Bausku! Bauskas TIC
Nevari izlemt, ko apskatīt Bauskā? Mēs palīdzēsim ar idejām - dodies piedzīvojumā! | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.04.2025 - 11.05.2025 Ekskluzīva iespēja! Latvia Tours
EKSKLUZĪVI RIXOS VIESIEM – BEZMAKSAS PIEKĻUVE KONCERTAM! Šis ir pasaules mēroga notikums – Jennifer Lopez uzstājas 4. jūlijā 2025 Rixos Radamis | Skatīt vairāk
no 1560 EUR
Bulgārija! Cena no 349 eur! Itaka Latvia
Bulgārija - patīkams klimats,garas skaistas pludmales, aromātiskie vietejie ēdieni. | Skatīt vairāk
no 349 EUR

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.12235498sec.