Indijas viesnīcās vairs nav brīvu vietu

Tūristiem, kuri gatavojas drīzumā doties uz Deli vai Mumbaju, vajadzētu pārdomāt, kur atrast naktsmājas: šo pilsētu viesnīcās vairs nav brīvu vietu – piemēram, pieczvaigžņu viesnīcu numuri lielākoties aizņemti līdz nākamā gada martam.

Vidējais gada noslogojums pieaudzis līdz 90%, kas ir par aptuveni 15% vairāk kā iepriekšējā sezonā. Saistībā ar pieprasījuma palielināšanos viesnīcu īpašnieki pacēluši arī cenas. Speciālisti lēš, ka dzīvošanas izmaksas megapolisu viesnīcās pieaugušas par 30-35%.

Šis lavīnveidīgais pieprasījuma pieaugums saistīts galvenokārt ar to, ka par 30% audzis biznesa tūrisma apjoms, kā arī tas, ka arī vietējie iedzīvotāji kļūst turīgāki un var atļauties dzīvot viesnīcās.


KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Brīvdienu māja “Forest Lake” TAKA
Brīvdienu māja “Forest Lake” atrodas Medumu pagasta Kščeva ciemā un piedāvā skaistu dārzu un terasi. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.05.2025 - 24.05.2025 Biznesa forums “Māksla būt uzņēmējam” Valmieras novada Tūrisma pārvalde
Biznesa forums “Māksla būt uzņēmējam” šogad norisināsies 23. maijā 10.00 sporta un kultūrvietā KVARC. Šī gada fokuss – eksports. | Skatīt vairāk
Vecsalienas (Červonkas) muižas pils TAKA
Vecsalienas (Červonkas) muižas pils celta 1870. gadā neogotikas stilā un izvietota 19.gs. veidota parka ieskāvumā. | Skatīt vairāk
Pavasara garšas baudījums pie mums! Grand Palace Hotel
Pavasara garšas baudījums pie mums Seasons restorānā! Rezervācijas: Tālrunis: +371 6704 4000 | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::2.98530698sec.