Minskā parādīsies jaunas pieczvaigžņu viesnīcas

Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā jau 2005. gadā aizsākās darbi pie pirmās piecu zvaigžņu kategorijas viesnīcas izveides valstī. Viesnīca "Eiropa", kura tika izveidota XX gadsimta sākumā, tagad pēc 100. gadiem ir pārbūvēta atbilstoši mūsdienu standartiem. Viesnīcā būs 68 numuri, kā arī viesu rīcībā būs naktsklubs, restorāns, frizētava, biznesa centrs un sporta-veselības komplekss.

Tuvāko divu gadu laikā piecu zvaigžņu viesnīcas Minskā papildināsies ar vēl četrām viesnīcām. Starptautiskais viesnīcu tīkls Hyatt ir uzsācis jaunas viesnīcas celtniecību ar 240 istabām Komsomoļskas ezera rajonā. Tāpat arī otrs starptautiskais viesnīcu tīkls Kempinski ir ieplānojis izveidot viesnīcu pilsētas centrālā laukuma tuvumā. Arī irāņu kompānija Kayson tuvākajā laikā uzsāks viesnīcas – darījumu centra būvniecību netālu no Minskas Nacionālās bibliotēkas.

Pilsētas vadības plānos ir demontēt esošo viesnīcu „Belaruss”, kas ir uzcelta Minskas centrā 1980 gados. Šīs viesnīcas vietā tiks uzcelts jauns viesnīcas komplekss ar darījumu centru, kas sastāvēs no trīs torņiem – katram tornim 40-45 stāvi. Jaunās viesnīcas projektā ir paredzēts arī laukums helihopteriem.

Pilsētas vadība atzīst, ka ārvalstu investoriem (no Apvienotajiem Arābu Emirātiem, Omānas, Kataras, Sīrijas) ir milzīga interese par dažādu objektu celtniecību Minskā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Viesu māja "Pie torņa" TAKA
Viesu mājas pirmajā stāvā ir banketa zāle ar kamīnu, virtuve ar traukiem un virtuves tehniku, sauna, duša, tualete, garderobe. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 16.05.2025 - 22.05.2025 Dobelē zied ceriņi  Nikos Travel
Ceriņi, Dobele...pavasaris... Tas ir garšīgi,skaisti un baudāmi. Tikai reizi gadā- 24.05.2025. Pievienojies un baudi pavasara smaržu! | Skatīt vairāk
30 EUR
Kipra - atpūtas sezona sākusies Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā ar izvēlēto ēdināšanas programmu | Skatīt vairāk
no 528 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 18.05.2025 - 24.05.2025 Venēcijas gaisotne Liepājā Liepājas reģiona TIB
24. maijā Čellists Džovanni Sollima un orķestris "Il Pomo d’Oro" Liepājā atskaņos Venēcijas mūziku. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.25106692sec.