Melnkalne ievieš eko nodokli

Sākot no šī gada 15. jūnija autotūristiem iebraucot Melnkalnē ir jārēķinās, ka tiks lūgts samaksāt vides jeb tā saucamo eko nodokli. Autotransporta līdzeklim, kurā ir mazāk par 8 sēdvietām, ir jāmaksā 10 eiro. Turpretī automašīnām, kuru kopējais svars nepārsniedz 5 tonnas – 30 eiro, bet ar vairāk kā 5 tonnas – 50 eiro.

Dažādām kravas jeb smagsvara automašīnām būs jāšķiras no 80 – 150 eiro. Iegūtie līdzekļi tiks novirzīti apkārtējās vides aizsardzībai. Speciālā uzlīme būs derīga līdz nākošā gada 14.jūnijam.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Ielūdz jaunais mūziķis Mariuss Grencis Valmieras novada Tūrisma pārvalde
8. maijā 19.00 Valmieras Kultūras centrā valmierietis, 2024. gada TV3 šova “Ir Talants” uzvarētājs Mariuss Grencis ielūdz uz savas dzimšanas dienas | Skatīt vairāk
no 8 EUR
Silene Resort & SPA TAKA
Silene Resort & SPA ir četrzvaigžņu kūrorts, kas atrodas 30 km attālumā no Daugavpils, gleznainā Sila ezera krastā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 24.05.2025 - 28.05.2025 Aizkraukles pastaigu takas atklāšana Aizkraukles novada TIC
28.05.2025. plkst. 14.00 notiks Aizkraukles pastaigu takas "Daugavas takas" atklāšana skatu terasē. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.85383201sec.