Eiropas augstākās celtnes būvniecība ir apstājusies

Tam bija jākļūst ne tikai par Krievijas simbolu, bet arī par Eiropas augstāko celtni, taču tagad šis sapnis būs jāpārceļ uz vēlāku laiku, jo 118 stāvu augstā celtnes būvniecība Maskavā banku kredīta atteikuma dēļ ir apstājusies. Krievijas galvaspilsētas biznesa centrā britu arhitekts Norman Foster bija izprojektējis 612 metrus augstu celtni ar nosaukumu “Rossija”, kuras būvniecības izmaksas sasniedz 2 miljardus ASV dolāru.

Šajā ēkā tika plānota luksus viesnīca, biroji un daudzi veikali. 2007. gada septembrī Maskavas politiķi kopā ar būvniekiem ielika pirmo simbolisko akmeni, bet 2012. gadā jaunajai celtnei bija jābūt gatavai ar gandrīz pusmiljons m2 lielu kopējo platību.

Eiropas augstākā celtne atrastos tikai 4 km gaisa līnijā no Kremļa blakus tornim “Federācija”, kas ir būvniecībā un 2009. gadā sasniegs 360 metru augstumu. Pašlaik Eiropas augstākā celtne ir Maskavas televīzijas tornis ar 506 metriem.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
ŠRILANKA,cena no 1129 eur!!! Itaka Latvia
Šrilanka, saukta arī par Indijas asaru, ir salas nosaukums Indijas dienvidu piekrastē. | Skatīt vairāk
no 1129 EUR
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.05.2025 - 20.05.2025 Muzeju nakts Krāslavā Krāslavas TIC
Krāslavas novada muzejs aicina ikvienu piedalīties 17. maija sestdienas vakara norisē, lai kopā atklātu muzeja vērtības un iepazītu to stāstus. | Skatīt vairāk
Īsās brīvdienas Gēteborgā Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, privāti transfēri, 2 naktis viesnīcā, brokastis, ieejas biļete World of Volvo muzejā | Skatīt vairāk
no 256 EUR
Didrihšteinas (Laucesas) muiža TAKA
Muižas kungu māja ir sarkanu ķieģeļu celtne ar neogotisku tornīti vienā malā un piederēja fon Vāgneriem. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Krāslavas TIC
,


Atpūtas komplekss “Miķelis”
,


Melngalvju nams
,


Ludzas novada TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.43600297sec.