Vācieši joprojām ir kaislīgi ceļotāji

Pēc Ipsos Public Affairs institūta veiktā tūrisma pētījuma datiem, vācieši joprojām labprāt ceļo. Neskatoties uz valdošo finanšu krīzi, katrs otrais aptaujātais Vācijas iedzīvotājs nevēlas palikt bez sava iecienītā, ikgadējā ceļojuma. 56% no aptaujātajiem respondentiem apgalvoja, ka jebkurā gadījuma dosies vasaras ceļojumā.

Joprojām iecienīti ir tuvie ceļojumi, proti, 35% aptaujāto atzina velmi ceļot pa dzimto Vāciju. Šogad Itālija ir apsteigusi Spāniju un Franciju, kuras iedzīvotāji dod priekšroku ceļojuma galamērķiem, kas nav ārpus Eiropas. 76% aptaujāto ir ieplānojuši šogad savu ceļojumu uz Itāliju.

Jāatzīmē, ka aptauja tika veikta šī gada februārī un martā.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.05.2025 - 20.05.2025 Zinātnes un izklaides diena Tartu Nikos Travel
Pārsteigumiem pilna diena Tartu- Ahha centrs un vienmēr jaunā Tartu pilsēta- 07.09.2025, cena 40 EUR | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 30.04.2025 - 17.05.2025 15. Rīgas Austeru festivāls Buržujs
Vai esi gatavs nu jau 15. Rīgas Austeru festivālam? 🦪🦪🦪 Šis ir gaidītākais gardēžu pavasara notikums, kurā vienviet satiekas jūras garšas, | Skatīt vairāk
Bebrenes muižas komplekss TAKA
Bebrenes muižas ansamblis ir viens no nedaudzajiem Sēlijā, kurā pilnībā ir saglabājušies visi 19. gs. | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.32101393sec.