Gozo sala ielūdz uz Mediterranea festivālu

Arī šoruden, festivāla Mediterranea ietvaros uz mazās Maltas ‘māsas’ salas Gozo viss būs saistīts ar kultūras tēmām un salas 7000 gadu seno vēsturi. Jau astoto reizi no 23.oktobra līdz 6.novembrim norisināsies šis ikgadējais kultūras festivāls. Daudzpusīgā pasākuma programma, papildus koncertiem, arheoloģiskajām ekskursijām un ekspertu lekcijām, piedāvās arī kulinārijas ekskursijas un tradicionālos maltiešu ēdienus.

Festivāla ietvaros, proti, 29.oktobrī Gozo salas galvaspilsētā Victoria, piedaloties Maltas operas zvaigznei Miriam Cauchi un Maltas filharmonijas orķestrim, tiks rādīta Astra teātrī Verdi opera „Rigolleto”. Izņemot operas izrādi, ieeja pasākumos ir bez maksas.

Vairāk informācijas: www.mediterranea.com.mt

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 13.05.2025 - 31.05.2025 Itāļu šarms un viss iekļauts! Latvia Tours - Berga bazārs
Vairākas valstis vienā ceļojumā – katru dienu pamosties jaunā pilsētā! Ideāli visiem vecumiem – no mini kluba bērniem līdz spa un ekskursijām | Skatīt vairāk
no 550.00 EUR
Brīvdienu māja “Mazligzdiņa” TAKA
Brīvdienu māja “Mazligzdiņa” atrodas gleznainā vietā, starp Luknas un Boltaru ezeriem. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


WOOPS
,


Jelgavas reģionālais tūrisma centrs
,


Limbažu TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::7.96840715sec.