Maskavā tiks veidots Krievijā lielākais automobīļu un tehnikas muzejs

Krievijas galvaspilsētā Maskavā tiks veidots valstī lielākais automobiļu un tehnikas muzejs. Jauna muzeja ēkas celtniecību, ar kopēju platību 25 tūkstoši kvadrātmetri, tiek plānots noslēgt jau 2010.gada beigās.

Jāatzīmē, ka patlaban vietā, kur būs jaunais muzejs atrodas retro automobiļu ekspozīcija. Šo ekspozīciju, kas atrodas bijušā autokombināta teritorijā, var apskatīt ikdienu, izņemot pirmdienas un otrdienas, no pulksten 10:00 līdz 19:00 (Рогожский Вал, māja 9/2). Šī ekspozīcija pēc rekonstrukcijas tiks iekļauta jaunā muzeja kompleksā.

Sīkāka informācija: www.auto-retro-museum.ru

 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Vidusjūras kruīzi–katra diena jaunā ostā! Latvia Tours
Izbaudi neaizmirstamu ceļojumu cauri Itālijas, Francijas, Spānijas un Grieķijas piekrastēm – greznība uz kuģa un jauni iespaidi katru dienu! | Skatīt vairāk
no 589.00 EUR
Uzņēmumi


Jūrmalas TIC
,


Krāslavas TIC
,


Ludzas novada TIC
,


Limbažu TIC
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.74745607sec.