Karnevālu Vācijā apdraud cūku gripa

11.11.2009 precīzi pulksten 11:11 tika atklāta karnevālu sezona Vācijas reģionā Reinzemē un daudzās pilsētās iela bija pārpildītas, cilvēki maskās un kostīmos līksmoja un priecājās, tomēr daudzi, baidoties no cūku gripas, bija uzlikuši sejas maskas.

Šajā Vācijas reģionā karnevāla laiks, kas ilgs līdz Pelnu dienai, 25.02.2010, tiek saukts par piekto gadalaiku. Katru nedēļas nogali notiek masku balles darbavietās, gājieni un citas karnevāla atrakacijas.

Ķelnes karnevāla motīvs šogad ir Bučošanās Ķelnē, kur cilvēki uz ielas sniedz skūpstu citiem karnevāla dalībniekiem, tomēr cūku gripas izplatības draudi liek daudziem cilvēkiem izmantot sejas maskas.

11.11.2009 viskarstāk gājis Ķelnē, Diseldorfā un Maincā, reģiona lielākajās pilsētās, kur cilvēki ielās cilvēki jau pirms oficiālās karnevāla sezonas atklāšanas. Ķelnes pašvaldība rēķinājās, ka uz pasākumu vecpilsētā ieradīsies ap 70 000 cilvēku.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 14.05.2025 - 19.05.2025 Liepāja – kā pa notīm! Liepājas reģiona TIB
Maršruts „Liepāja – kā pa notīm!” ir vienkāršākais veids, kā apskatīt Liepāju un iepazīt ievērojamākās vēstures, kultūras un | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 06.05.2025 - 18.05.2025 28. Gaujas plostnieku svētki Valmieras novada Tūrisma pārvalde
16.-17. maijā Strenčos tiksimies 28. Gaujas plostnieku svētkos “Kad Gaujas atvari mostas…”! | Skatīt vairāk

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.19884896sec.