Vācijā pietrūkst sāls kaisīšanai uz ielām

Bargās ziemas dēļ Vācijā dažās pilsētās un ciemos sāk pietrūkt sāls, ko kaisīt uz ielām. Šāda problēma parādījusies Ziemeļreinas-Vestfālenes un Lejassaksijas federālajās zemēs un Brēmenes apvidū.

Minsteres pilsēta ziņo, ka sāls piegādātāji prognozē, ka tuvākajā laikā ciemiem un pilsētām kaisāmais sāls netiks piegādāts, jo vissvarīgākais ir apgādāt ar sāli dienestus, kas atbild par ceļu uzturēšanu autostrādēs. Tāpēc Minstere mēģinās iegādāties kaisāmo sāli pa citiem ceļiem, tomēr pilsētas pārstāvji uzsver, ka sāls cenas ir pamatīgi kāpušas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Mahe - Indijas okeāna pērle Estravel Latvia
Jaunums! Atpūta Seišelu salās. Lidojums no Rīgas, privāti transfēri, 7 naktis viesnīcā // ceļojuma plāns saskaņojams individuāli | Skatīt vairāk
no 1484 EUR
ŠRILANKA,cena no 1129 eur!!! Itaka Latvia
Šrilanka, saukta arī par Indijas asaru, ir salas nosaukums Indijas dienvidu piekrastē. | Skatīt vairāk
no 1129 EUR
Uzņēmumi


Hotel Jūrmala SPA
,


Via Vitalité
,


Alūksnes TIC
,


Kurshi Hotel & SPA
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.460886sec.