Apmeklētājiem atkal atvērta Lihtenvaldes pils

Baroka pils Lihtenvaldē (Lichtenwalde), kas atrodas netālu no Kemnicas (Chemnitz) pilsētas Vācijā, atkal pieejama tūristiem un apmeklētājiem, jo noslēgušies vairākus gadus ilgušie restaurāciju darbi 18. gadsimta pirmajā pusē celtajā pilī.

Lihtenvaldes pils 35 telpās apskatāmas 220 vitrīnas ar eksponātiem, bet pils dārgumu kambarī apmeklētāji var aplūkot dažādus mākslas darbus, to skaitā japāņu un ķīniešu porcelānu, krāsainus kokgriezumus, kā arī tušas zīmējumus un gleznojumus uz zīda.

Vairāk informācijas par Lihtenvaldes pili iespējams atrast interneta vietnē www.die-sehenswerten-drei.de.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 05.07.2025 - 12.07.2025 Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI” Trakai TIC
Publikācija “TRAĶU PILIS UN PILSKALNI” | Skatīt vairāk
Ātrākais veids kā tikt ziņu jaunumos! TurismaBizness.lv
Tikai 24 stundu laikā par 130 eiro + PVN ir iespējams nokļūt tūrisma ziņu portāla Travelnews.lv un BalticTravelnews.com ziņu lentā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 04.07.2025 - 10.07.2025 Festivāls "Izgaršo kantrī Latgalē"  Krāslavas TIC
4.-5. jūlijā, Krāslavas novada Kalniešu pagastā viskija darītavas "De Kriek distillery" teritorijā norisināsies festivāls “IZGARŠO KANTRI | Skatīt vairāk
Vienmēr izpārdots - Muzikālais Bingo Baltic Beach Hotel & SPA
Izmēģini arī Tu interaktīvo un izklaidējošo muzikālo bingo! Dziedi līdzi un laimē vērtīgas balvas! | Skatīt vairāk
no 20 EUR
Uzņēmumi


SIXT Latvija
,


Trakai TIC
,


Liepājas reģiona TIB
,


Radisson Blu Rīdzene Hotel
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.73256207sec.