Norvēģijā atklāts jauns ūdens atrakciju parks [1]

Kristiansandas zoodārzā 2010. gada vasaras tūrisma sezonā atklāts jauns ūdens atrakciju parks. Tāpat kā zoodārzs arī akvaparks atrodas Sommerøya salā, kas ir viens no ģimeņu tūrisma iecienītākajiem objektiem Norvēģijā.

Ūdens atrakciju parks ir 2,3 hektāru liels un tajā apmeklētāju rīcība ir 12 šļūcamās caurules, 230 metru garš kanāls, viļņu baseini, alpīnistu siena, kā arī baseini un atrakcijas pašiem mazākajiem apmeklētājiem.

Ieejas biļete akvaparkā pieaugušajiem maksā aptuveni 31 eiro, bet bērniem - 28 eiro. Pieejamas arī zoodārza un akvaparka kopējās biļetes, kā arī divu vai trīs dienu biļetes. Jaunais akvaparks 2010. gadā darbojas līdz pat 17.10.2010, savukārt zoodārzs - visu gadu.

Vairāk informācijas par akvaparku iespējams atrast interneta vietnē www.badelandet.no.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

1 laura 08/07/2010 12:40 kura pilseta norvegija tas atrodas ?

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 22.05.2025 - 28.05.2025 9 gardi piedāvājumi Latgalē Latgale.travel
Ja garšo paēst un patīk degustēt visdažādākos labumus, kas ar vislielāko rūpību gatavoti mazā, individuālā daudzumā, tad Latgalei ir ko | Skatīt vairāk
Līksnas muižas parks (Līksnas takas) TAKA
1999. gadā Līksnas parka teritorijā pagasta ļaudis izveidoja atpūtas taku, kura katru gadu tiek paplašināta. | Skatīt vairāk
Smagās mūzikas vakars Valmieras novada Tūrisma pārvalde
30. maijā plkst. 18.00 Valmiermuižas alus dārzā notiks smagās mūzikas vakars. Ar jaudīgu koncertu tiks atklāta Valmiermuižas alus dārza sezona! | Skatīt vairāk
5 EUR
Uzņēmumi


Jūrmalas TIC
,


Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs
,


Ventspils Olimpiskais centrs
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::0.69643784sec.