Argentīnā Wi-Fi būs pieejams visā valstī

Ne vēlāk kā pēc gada 80% Argentīnas teritorijas būs pieeja Wi-Fi tīklam. Šo rīkojumu devusi valsts prezidente Kristina Fernandesa de Kiršnere (Cristina Fernández de Kirchner). Interneta pieeja būs balstīta uz WiMAX tehnoloģijas pamata.

Pašlaik valsts galvaspilsētā un citās lielpilsētās ir daudzas internetkafejnīcas. Stunda, ko var pavadīt internetā, ir 5 peso (~ 0,70 Ls). Pieeju internetam piedāvā arī viesnīcas un biznesa centri. Izmantot Wi-Fi var arī dažās metro stacijās un tūristu iecienītās vietās. Diemžēl mazajās pilsētās internets vēljoprojām gandrīz nekur nav pieejams.

Tuvākajos mēnešos Argentīnā notiks konkurss, kura uzvarētājam būs tas gods nodrošināt jaunās ieceres tehnisko pusi. Paredzams, ka daudzās vietās Wi-Fi varēs izmantot bezmaksas.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 17.06.2025 - 28.06.2025 SUP rīti Līvānu novadā Līvānu TIC
Kad pasaule vēl guļ, un ūdens ir kā spogulis, mēs aicinām Tevi sākt dienu citādi — uz SUP dēļa, Līvānu novada dabas skaistumā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 31.05.2025 - 30.06.2025 Brīvdienu mājas “Beibuki” TAKA
Sporta klubs “Beibuks” piedāvā atpūtas un izmitināšanas pakalpojumus līdz 40 personām Daugavas krastā, Daugavas loku teritorijā. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 21.06.2025 - 26.06.2025 Vasarīga atpūta Liepājā kopā ar ģimeni Liepājas reģiona TIB
Liepāja vasarā piedāvā sauli, svaigu jūras gaisu un daudzveidīgas atpūtas iespējām visai ģimenei. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Riga Islande Hotel
,


Baltic Beach Hotel & SPA
,


Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs
,


Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs semināru telpas
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.13943291sec.