Romā atklāts bārs Jānis Pāvils II

Pazīstamās baznīcas San Carlo al Corso kriptā, Romā ir atvērts bārs, kas nosaukts priekšpēdējā katoļu galvas Jāņa Pāvila II vārdā - Pub Giovanni Paolo II.

Svinīgā atklāšanas ceremonija notika 01.10.2010. Sarkano lentīti pārgrieza pilsētas birģermeistars Džanni Alemanno. Apmeklētājus iestāde sāks uzņemt 14.10.2010, divas dienas pirms Romas pāvesta ievēlēšanas 32. gadadienas.

Džans Luidži de Palo, kristiešu biedrības Acli galva, bāra atvēršanas iniciators, atzīmē, ka būt katolim nenozīmē būt drūmam un tas neaizliedz izklaides. «Mūsu lozungs ir «Katolis izklaidējas», viņš piebilst. Uz bāra letes ir citāts no evanģēlija: «Dod man dzert».

Bārā var iedzert alu vai pasūtīt ko stiprāku, iepazīties ar jauniem cilvēkiem, spēlēt video spēles, klausīties mūziku vai apmeklēt izstādes.

Jānis Pāvils II būs atvērts ceturtdienās, piektdienās un sestdienās no plkst. 19:00 - 24:00. Ja apmeklētāju skaits būs pietiekošs, tad darba laiki tiks pagarināti.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
 11.jūlijā būs laikmetīgās mākslas izstāde Liepājas reģiona TIB
11. jūlijā plkst. 18.00 mākslas galerijas “Romas dārzs” Berči zālē atklās mākslas izstādi “Nenorunāta smilšaina tikšanās II”. | Skatīt vairāk
Atpūtas un ceļojumu piedāvājumi 29.06.2025 - 12.07.2025 Itāļu šarms un viss iekļauts! Latvia Tours - Berga bazārs
Vairākas valstis vienā ceļojumā – katru dienu pamosties jaunā pilsētā! Ideāli visiem vecumiem – no mini kluba bērniem līdz spa un ekskursijām | Skatīt vairāk
no 550.00 EUR
Gleznu izstāde “Starp klusumu un gaismu”. Liepājas reģiona TIB
No 16. jūnija līdz 22. jūlijam Liepājas Latviešu biedrības namā būs skatāma mākslinieces Maijas Liepnieces gleznu izstāde “Starp klusumu un | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Želesa
,


Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
,


Radisson Blu Rīdzene Hotel
,


1st-studio.com
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::3.44072199sec.