Romā apmeklētājiem atklāts sens templis

Pēc 30 gadu ilgušas restaurācijas un remonta Itālijas galvaspilsētā Romā apmeklētājiem atvērts seno romiešu dieviešu Venēras un Romas templis. Savulaik templis bijusi lielākā reliģioza rakstura celtne visā Romā. Tas celts 135. gadā pirms mūsu ēras imperatora Adriana valdīšanas laikā.

Templis atrodas Romas forumā netālu no Kolizeja. Tas uzbūvēts vietā, kur senatnē atradās imperatora Nērona Zelta nama galerija.

307. gadā templī bijis ugunsgrēks un pēc tam tā interjers pilnībā pārveidots. 9. gadsimtā ēku iznīcinājusi zemestrīce un tā vietā uzcelta Santa Maria Nova baznīca.

Tuvākajā laikā Romā plānots atklāt apmeklētājiem vairākas senās celtnes.

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Arābijas kruīzs - AAE, Omāna, Katara Latvia Tours
Dodies aizraujošā ceļojumā Arābijas burvībā – kruīzs cauri AAE, Omānai un Katarai! Katru nedēļu jauns piedzīvojums Tuvajos Austrumos | Skatīt vairāk
no 639 EUR
NIRVANA HOTELS viesnīcu kolekcija- Turcija Estravel Latvia
5* viesnīcas skaistākajās Antālijas piekrastēs // Lidojums no Rīgas, transfēri un 7 naktis viesnīcā, ultra viss iekļauts ēdināšanas programma | Skatīt vairāk
no 1514 EUR
Liellaivu sacensības Dienvidkurzemes novada tūrisma centrs
31. maijā Grobiņas pilsētas svētku ietvaros notiks Kuršu liellaivu airēšanas sacensības, kas jau kļuvušas par vienu no gaidītākajiem svētku | Skatīt vairāk
Īsās brīvdienas Billundā Estravel Latvia
Lidojums no Rīgas, 2 naktis viesnīcā, brokastis, 2 dienu ieejas biļete Legoland | Skatīt vairāk
no 565 EUR
Uzņēmumi


Rehabilitācijas centrs Jaunķemeri
,


1st-studio.com
,


Novatours
,


Želesa
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.51259112sec.