Spānijas viesnīcu asociācija atzīst viesnīcu Tenerifē par ekskluzīvu

Viesnīca "El Gran Hotel Bahía del Duque", kas atrodas Kosta Adehe (Costa Adeje) rajonā, iekļauta Spānijas viesnīcu asociācijas „Luxury Spain” sarakstā. Viesnīcas, kuras iekļautas šajā sarakstā, tiek pozicionētas kā greznas un ekskluzīvas. Gluži nesen šo viesnīcu prezentēja Spānijas princese Beatrise.
Viesnīca ir jauna, taču jau paguvusi kļūt par greznas atpūtas Kanāriju salās simbolu. Atpūtu tajā izvēlas tūristi no dažādām valstīm, t.sk. arī no Baltijas valstīm. 

Viesnīca atrodas 15 km attālumā no Tenerifes dienvidu lidostas, 80 km attālumā no Santakrusas pilsētas un 5 km attālumā no Loskristianosas kūrortzonas, Kosta Adehes kūrortzonā, 1. pludmales līnijā. Viesnīca uzcelta 1993. gadā, pēdējā rekonstrukcija veikta 2008. gadā, kad tika uzceltas arī 40 ekskluzīvas villas.

 

KOMENTĀRI

(vārds) Ieraksti rezultātu

SADAļU ATBALSTA:

 
Ceļojumu un atpūtas piedāvājumi:
Hokeja svētki Limbažos! Limbažu TIC
No 10. līdz 20. maijam Burtnieku kvartāls Limbažos pārtaps par īstu hokeja līdzjutēju centru – visas Latvijas izlases spēles un vēl! | Skatīt vairāk
Viesu māja "Pie torņa" TAKA
Viesu mājas pirmajā stāvā ir banketa zāle ar kamīnu, virtuve ar traukiem un virtuves tehniku, sauna, duša, tualete, garderobe. | Skatīt vairāk
Viesu nams “Laimes Taure” TAKA
Viesu nams “Laimes Taure” – vieta, kur daba, komforts un mājīgums rada ideālus apstākļus atpūtai. | Skatīt vairāk
Boutique viesnīca “Lielbornes muiža” TAKA
Ieelpo dabu Daugavas lokos! Lielbornes muižas viesnīca iekārtojusies 19.gs. 20-tajos gados celtajā muižas kungu mājā. | Skatīt vairāk
Uzņēmumi


Nikos Travel
,


Tez Tour Latvia
,

Par mums / about us | Ētikas kodekss | Reklāma un Sadarbība | Kontakti | Autortiesības | Partneriem
All rights reserved © 2002 - 2025 BalticTravelnews.com | Design & maintenance © 2000 - 2025 1st-studio.com

 
Total Timed::1.04681802sec.